Öner Döşer

Danışmanlık

Yüzyüze Danışmanlık

Yüzyüze danışmanlık hizmeti AstroArt Ltd. Şti. Bağdat caddesi No: 378 Kat:3 D:9 Suadiye - Kadıköy adresinde bizzat katılımınızla verilmektedir. Danışmanlık talebinizi oner.doser@astrolojiokulu.com adresine yazabilirsiniz.

Astroloji Danışmanlığı
https://youtu.be/WAlaXCqxCQw

Danışmanlık alabileceğiniz konular

 • Kişisel potansiyelleriniz, mutluluğunuzu sağlayabilecek faktörler
 • Ruhsal gelişim
 • Sağlık
 • İlişkiler ve evlilik
 • Çocuklar
 • Sosyal statü
 • Kariyer hayatı, mesleki beceriler
 • Ekonomik durum

Danışmanlık için gerekli olanlar

 • Ad, soyadı, doğum yeri, tarihi ve saati
 • Hakkınızda kısa bilgi veren bir yazı
 • Özellikle üzerinde durulmasını istediğiniz konular

Danışmanlık Ücret: 1150 TL + KDV’dir (Toplam 1357 TL)
Yabancı para birimi ile ödeme yapacaklar için günlük kur uygulanmaktadır.

Doğum saatinizin kesinliğinden emin değil iseniz

 • Evlilik-boşanma tarihleri (uzun süren bir beraberliğin başlangıcı veya bitişi)
 • Çocuk doğum tarihi (mümkünse yıl, ay, gün ve saat olarak)
 • Ailede çok yakınların vefatı (anne, baba, kardeş, eş)
 • Önemli bir ameliyat, kaza vs.
 • İş hayatında dönüm noktası olabilecek tarihler (başlangıç, terfi, ayrılma)
 • İlaveten sizin için önemli herhangi bir tarih de olabilir.

Rektifikasyon (Doğum saati tespit) sadece danışmanlık alanlara sunulan bir hizmettir. Danışmanlık harici rektifikasyon çalışması yapılmamaktadır.

Seans şu sırada ilerleyecektir

 • Doğum haritasının potansiyellerinin genel analizi.
 • İlerletim teknikleri kullanılarak, özellikle görüşme tarihinden itibaren özellikle önünüzdeki bir yıl içinde karşılaşmanız olası durumların gözden geçirilmesi, hangi periyotlar içerisinde olduğunuzun saptanması.

Bu seçenekte, doğum haritanızın genel ilerleyişi, uzun dönemli gidişatınızın değerlendirilmesi, diğer kişilerle olan ilişkileriniz ve genel durumunuz detaylı olarak incelenerek size bilgi verilir.

Randevu

Randevu talepleriniz için oner.doser@astrolojiokulu.com adresine müracaat ediniz. Danışmanlık seansı kayıt edilip, size CD olarak verilecektir. Şahsınızla alakalı sormak istediğiniz anlık sorularınıza yanıt bulmaya çalışacağız. Hakkınızda kısa bir bilgi ve yukarıdaki sorulara ilişkin cevaplarınızı, randevu tarihinden iki gün önce yukarıdaki e-posta adresine göndermeniz rica olunur.

Online Danışmanlık

İstanbul dışında ikamet etmeniz veya Yüzyüze Danışmanlık almaya vakit ayıramamanız durumunda On-line Danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle oner.doser@astrolojiokulu.com adresine konu başlığına on-line danışmanlık yazarak bilgi vermeniz akabinde ve danışmanlık ücreti ödemenizi yaptıktan sonra, sizinle müşterek saptayacağımız bir zamanda yukarıdaki linke tıklayarak danışmanlık alabilirsiniz. Bu linki görebilmeniz için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Sistem karşılıklı chat mantığına dayanmaktadır.

Görüşme esnasında, aynen yüz yüze danışmanlıkta olduğu gibi, doğum haritanız, ilerletilmiş haritalarınız ve önümüzdeki bir yıllık dönem için değerlendirmeler yapılmaktadır. Arzu edenler, aynı danışmanlığı telefonla görüşme veya msn, skype'den konuşma şeklinde de alabilirler.

Ücret: 1150 TL + KDV’dir (Toplam 1357 TL)

Yabancı para birimi ile ödeme yapacaklar için günlük kur uygulanmaktadır.

Synastri ve kompozit

İkili ilişkilerinizle ilgili karşılaştırmalı analizlerin yapıldığı çalışmadır. Partnerinizle, eşinizle, ebeveynlerinizle, çocuklarınızla (sadece bir kişi için) karşılaştırmalar yapılarak, ilişkiniz içerisinde zayıf ve güçlü yönler tespit edilir. İlişkinizin bileşik haritası çıkartılarak, genel gidişat, karşılaşılması muhtemel etkiler üzerine değerlendirmeler yapılır.

Bu konuda danışmanlık almak için randevu almanız, ardından partnerinizin ve sizin gün, ay, yıl, saat ve yer olarak doğum bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Öncelikle partnerinizin genel eğilimleri hakkında özet bir bilgi verilecek, ardından onun ve sizin ilişkideki beklentilerinizin birbiriyle ne denli örtüştüğü ve oluşturacağınız bir evliliğin nerelerde daha uyumlu, nerelerde aksama olasılıkları olduğu, ilişkinizin bu dönemde nasıl bir aşamadan geçtiği ve nereye doğru ilerlemekte olduğu üzerinden değerlendirmeler yapılacaktır. Danışmanlık süresi 1 saattir. Danışmanlık esnasında değerlendirme ve konuşmalarımız ses kaydına alınıp çıkışta size CD olarak verilecektir.

Online Danışmanlık Ücret: 1150 TL + KDV’dir (Toplam 1357 TL)
Yabancı para birimi ile ödeme yapacaklar için günlük kur uygulanmaktadır.

Ödeme

Danışmanlık ücretinin banka dekontunu, randevu gününden en az bir gün önce e-posta adresime göndermenizi veya 0216 358 12 23 numaralı telefona fakslamanızı rica edeceğim. Banka hesap bilgileri aşağıdaki gibidir.

Garanti Bankası Göztepe Şubesi (şb no 299)
ASTROART LTD ŞTİ
Hesap No: 6298861
IBAN: TR34 0006 2000 2990 0006 2988 61

Designed by Ongunsoft