Öner Döşer

2012 Etkinlikleri

Bu sayfa 972 kişi tarafından ziyaret edildi.

Astroloji Okulu 2012 Etkinlik Takvimi

Astroloji Okulu 2012 yılına çok aktif bir etkinlik programıyla başlıyor...
 
Bu yıl okulumuzda sunacağımız seminerlerde astrolokalite, Sabian sembolleri, asteroitler, sabit yıldızlar, güneş ve ay tutulmaları, Neptün'ün Balık'a geçişi ve Venüs geçişi gibi çok önemli konulara değineceğiz.
 
21-25 Mart arasındaki tarihlerde Astroloji Festivali düzenliyoruz. 21 Mart Uluslararası Astroloji Günü kutlamasıyla başlayacak etkinliklerimiz, 25 Mart Pazar günü düzenleyeceğimiz balo ile sona erecek. Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz Astroloji Bilgi Yarışmasını Hande Kazanova ve Barış Özkırış birlikte sunacaklar. Uluslararası tanınmış astrolog dostlarımız Roy Gillett, Deborah Houlding, Ben Dykes ve Öner Döşer etkinlik kapsamında sunacakları workshoplarla bilgi ve uzmanlıklarını katılımcılarla palaşacaklar. Astroloji Günü pastamız ve geleneksel perde pilavımız da etkinliğimizi tatlandıracak. Etkinlik detaylarını çok yakında duyuracağız.  
 
Temel ve İleri Seviye eğitim programlarımızın ardından, üçüncü yılda öğrencilerimizin uzmanlaşmak istediği alanlarda kendilerini geliştirmeleri üzere planlanmış Uzmanlaşma Sınıfı'mızda 2012 yılı Haziran ayı sonuna kadarki süreçte Seçimsel Astroloji, Astro-psikoloji, Medikal Astroloji ve Dünya Astrolojisi eğitimleri sunulacak.
 
İlerleyen günlerde detaylandırılacak etkinliklerin akış planı aşağıdaki gibidir:
 
Uzmanlaşma Sınıfı Ders Programı
 
* Saat Astrolojisi ve Seçimsel Astroloji (Horary & Electional) ---- Öner DÖŞER (Ocak, Şubat 2012)
 
* Astro-psikoloji ---- Barış ÖZKIRIŞ, PhD (Mart, Nisan 2012)
 
* Medikal Astroloji ----- Uz. Dr. Sena BÜYÜKÇOPUR (Mayıs 2012)
 
* Dünya Astrolojisi ---- Öner DÖŞER ve Binnur ZAİMLER (Haziran 2012)
 
 

03.01.2012

Designed by Ongunsoft