Öner Döşer

2012’de Bizi Neler Bekliyor?

Bu sayfa 882 kişi tarafından ziyaret edildi.

 

2012’DE BİZİ NELER BEKLİYOR?
 
Sunan: Öner Döşer A.M.A
 
21 Aralık 2012: Önümüzdeki yılın en önemli tarihi hiç kuşkusuz! Ümitler ve korkular bu tarihte birleşiyor. Kimileri felaketler beklerken, kimileri pozitif bir sıçrama, ruhsal yenilenme bekliyor. Bazı tahminler, ürkütücü senaryolar haliyle insanlar üzerinde korku oluşturuyor. Ama yakından bakıldığında, yapılan yorumlar tek taraflı görünüyor. Doğa afetlerinin tehdidi tabiidir ki korkutucudur. Ama değişen alanlarımızın tek etkisi bu yönde olmayacaktır. Son dönemde yapılan araştırmalar, 2012 yılında muhtemel bir çöküşten çok daha fazla bir şeyler olacağı kanaati uyandırmaktadır. Bu nedenle felaketsel bir sondan değil, köklü bir değişimden bahsedebiliriz.
 
2012 yılında değişim kapımızda olacak ve eski yapıları korumak artık hiç de kolay olmayacak. İçinden geçmekte olduğumuz bu süreçte büyük değişimler yaşanmakta ve insanlık daha da büyük değişimler yaşamaya doğru ilerlemekte, büyük bir dönüşüm devrinin tam kalbine varmak üzeredir. Bu döneme eşlik edecek önemli gezegen geçişleri ve bu gezegenlerin açısal bağlantıları bizlere, çok önemli bir uyanış dönemine girmekte olduğumuzu işaret etmekteler.
 
2012 yılında gökyüzü çok hareketli olacak. Gezegenlerin burç değiştirmeleri ve gezegenlerin birbirlerine göre açısal konumları, hayatımızdaki köklü değişimleri tetikleyerek yeni bakış açıları kazanmamızda, hayatımızı yeniden organize etmemizde rol oynayacaklar.
 
Mayaların hesaplamalarına göre 2012 yılı bir nevi yeniden doğuşu ifade etmektedir. Bu yüzden 2012 ile ilgili felaket ve yıkım teorileri bir yana dursun, yepyeni ve umutlarla dolu, kişisel gelişim sürecimizde önemli sıçramalar yapacağımız bir yıla giriyoruz!
 
Peki, bu önemli geçiş yılında kişisel anlamda bizler, günlük hayatımız, ilişkilerimiz nasıl etkilenecek? Yıl içerisinde alacağımız kararlarda, girişimlerimizde dikkat etmemiz ve önlem almamız gereken ya da daha iyi kullanabileceğimiz ve fırsatlara açık olacağımız, becerilerimizi daha etkin bir şekilde ortaya koyabileceğimiz tarihler hangileri?
 
Dönüşüm Zamanı ve Büyük Uyanış gibi 2012 sürecini ele alan kitapların da yazarı olan Astrolog Öner Döşer, Güneş ve Ay tutulmalarına, gezegen dizilimlerine, geçişlerine, gerileme ve direkt hareketlerine dayanarak, 2012 yılını değerlendiriyor.
 
Seminerde verilecek önemli tarihleri göz önüne almadan 2012 yılı ajandanızı oluşturmayın! 
 
Tarih: 28 Aralık 2011, Çarşamba
 
Saat: 14:15-17:00
 
Yer: Astroloji Okulu-Caddebostan
 
Ücret: 50 TL
 
Kontenjanımız 35 kişi ile sınırlı olduğundan, ön rezervasyon yaptırmanız rica olunur.
 
Rezervasyon için: info@astrolojiokulu.com adresine yazabilir, 0216 386 73 96 ya da 0216 358 12 23 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 

21.12.2011

Designed by Ongunsoft