Öner Döşer

Astrolojiye Farklı Dokunuşlar

Bu sayfa 1002 kişi tarafından ziyaret edildi.

Astrolojiye Farklı Dokunuşlar

Astrolog Öner DÖŞER, 1 Ekim 2011 Cumartesi günü Güneşmerkezli (Heliocentric) Astroloji haritalarının Dünya Astrolojisi’nde ve Natal Astroloji’de kullanımları konusunda detaylı bilgiler Verdi.

Astrolog Dr. Benjamin DYKES da, 2 Ekim Pazar günü Ortaçağ Astrolojisi tekniklerini kullanarak evlilik ve ilişkiler konusunda tahmin ve zamanlamaya yönelik teknik bilgiler verip, Ortaçağ Astrolojisi’nde öne çıkan profeksiyon, transit vegüneş dönüşleri gibi önemli ilerletme ve öngörü yöntemlerini birleştirmeyi öğretti.

 

DYKES’ın aktardığı bilgileri Astroloji Okulu değerli mezunlarından Ebru ERDOĞUŞ tarafından simultane tercümesini yapılmıştır.

 

Toplam 50 kişinin katıldığı yoğunlaştırılmış seminerler, beraber yenen öğle yemekleriyle renklendi.

 

Ortaçağ Astrolojisi üstadı olarak dünyaca tanınan Amerikalı astrolog Robert Zoller’in iki değerli öğrencisi Dr. Benjamin DYKES ve Öner DÖŞER 1-2 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul Taksim Hill otelinde yoğunlaştırılmış seminerlerde bir araya geldi!  

Seminer ile ilgili görüntüleri aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.                  http://www.youtube.com/watch?v=YyGiIbgNzDw                                                http://www.youtube.com/watch?v=rucaVZUObOw

11.11.2011

Designed by Ongunsoft