Öner Döşer

Naturel Festivali'ndeyiz

Bu sayfa 2631 kişi tarafından ziyaret edildi.

Astroloji Okulu olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da yine Harbiye Askeri Müze'sinde düzenlenecek Naturel Festivali etkinliklerinde yer alacağız. Naturel Festivali hakkında bilgi almak için http://www.festivaistanbul.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Dört gün boyunca Astroloji Okulu standında yer alacak İleri Seviye mezunu öğrencilerimiz, Astroloji Okulu kitaplarından satın alan kişilerin haritalarına kısa okumalar yapacaklar.

Etkinlik kapsamında düzenlenecek seminer aktivitelerinde, Astrolog Öner Döşer de 4 Aralık Cumartesi ve 5 Aralık Pazar günlerinde iki sunum yapacak. Sunu konuları aşağıdaki gibidir.

21/12/2010 TAM AY TUTULMASI VE ETKİLERİ

Tarih: 4 Aralık 2010 Cumartesi

Saat: 12.30-13:30 arası

Yer: Harbiye Askeri Müzesi, Workshop B Salonu

Ücret: 20 TL

Rezervasyon: info@astrolojiokulu.com 0216 386 73 96-0532 284 89 79

Tanıtım Yazısı:

Bunu ister kabul edelim, ister etmeyelim, insanlık evrimsel süreçte çok önemli bir dönüm noktasındadır ve yepyeni bir aşamaya geçilmek üzeredir. Şu anda olan biten her şey, bunun sağlanması için yaşanmaktadır. İçinde bulunduğumuz dönemde devrede olan gezegen döngülerinin hepsi de tek tek alındığında, çok etkili döngülerdir. Güneş ve Ay tutulmaları için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Bu tutulmalardan çok önemli bir tanesine yaklaşmaktayız.

21 Aralık 2010’da gerçekleşecek tam Ay tutulması, dünyada tüm trendlerin değişmek üzere olduğunun bir ön habercisi olup, Türkiye açısından da çok kritik öneme sahiptir. Dönüşüm Zamanı ve Büyük Uyanış gibi 2012 sürecini ele alan kitapların da yazarı olan Astrolog Öner Döşer, 21 Aralık 2010’da gerçekleşecek bu çok önemli Ay tutulmasını astrolojik olarak değerlendirecek. Bu süreçte etkin olan gezegen dizilimlerine ve geçişlerine dayanarak, tüm dünyada kolektif yaşamı büyük ölçüde etkileyecek tam Ay tutulmasına astrolojik pencereden bakacak olan Döşer; bu süreçte ekonomik, bilimsel, politik, dinsel, kültürel, sağlık ve ilişkilerle ilgili muhtemel gelişmeleri anlatacak.

2012, GÜNEŞ AKTİVİTELERİ VE GELECEĞİMİZ

Tarih: 5 Aralık 2010 Pazar

Saat: 17.30-18:30 arası

Yer: Harbiye Askeri Müzesi, Malazgirt Salonu

Ücret: Ücretsizdir

Rezervasyon: info@astrolojiokulu.com 0216 386 73 96-0532 284 89 79

Tanıtım Yazısı:

Yakın geçmişte, Rus ve Avrupalı güneş fizikçileri, güneşteki değişimler yüzünden çok yakında dünyada dev bir manyetik değişim beklendiğini açıkladılar. Bilim adamları, güneşteki manyetik fırtınanın dünyayı etkileyecek şekilde daha şiddetli hale geleceğini öngörüyorlar ve 2011-2013 yılları arasında yoğun bir güneş lekesi aktivasyonu beklemekteler.

Güneşteki aktivitelerin, güneş lekelerinin maksimum seviyesine ulaştığı dönemlerde arttığı biliniyor. Yaklaşık iki yüzyıldır güneşin 11 yıllık döngüler keşfedildiğinden bu yana bilim insanları geleceğin maksimum güneş aktivitelerini öngörmekte güçlük çektiler ve hatta bazı zamanlarda da yanıldılar. 2002 yılı için öngörülen maksimum güneş lekesi sayısının beklenenden çok daha yüksek olmuş, iki hafta içinde çok sayıda volkan hareketlenmesi yaşanmıştı. 2005 yılında güneşte meydana gelen büyük aktivitelerin güneş fizikçileri tarafından öngörülmemişti. Bazı bilim insanlarına göre, etkin güneş aktiviteleri gezegenlerin güneşe göre dizilimlerinden ve çeşitli açılarda bulunmaları esnasında oluşmaktadır.

Dönüşüm Zamanı ve Büyük Uyanış gibi 2012 sürecini ele alan kitapların da yazarı olan Astrolog Öner Döşer, sunacağı seminerde Geocentric ve Heliocentric astroloji haritalarına dayanarak, 2011-2012 döneminde güneş aktivitelerinin en etkin olacağı muhtemel tarihlere odaklanacak ve güneş lekelerinin ekonomik değişimler, savaşlar, doğal felaketler, sağlığımız ve kişisel gelişimimiz üzerindeki etkilerini anlatacak

29.11.2010

Designed by Ongunsoft