Öner Döşer

Yaz Aylarına Astrolojik Bakış

Bu sayfa 1109 kişi tarafından ziyaret edildi.

YAZ AYLARINA ASTROLOJİK BAKIŞ 2013

Bu yaz başlangıcında Güneş, Merkür ve Venüs Yengeç burcunda ilerlerken, 26 Haziran sonrasındaki günlerden itibaren su elementindeki burçlarda (Yengeç, Akrep, Balık) Jüpiter-Satürn-Kiron-Neptün arasında büyük üçgen geometrik açı formu oluşmaya başlayacak. "Mistik Üçgen" olarak da isimlendirebileceğimiz bu açı formu spiritüel anlamda çok önemli açılımlara sebep ve kaynak olacak. Daha evvelce farkına varamadığımız nüansları hissetmeye, algılamaya başlayacağız. Su elementindeki bu geometrik açı formu, bizi yaralayan, sınırlayan, çözülme yaratan şeylerin neler olduğunu fark etme, kendimizi iyileştirme ve şifalandırma fırsatı sunuyor.

Öte yandan, Jüpiter'in Yengeç burcuna geçmesiyle Jüpiter-Uranüs-Plüton T-kare açı kalıbı da etkinleşmeye başlıyor. T-kare açı formunun tepe noktasında (apex) Uranüs’ün yer alması, büyük değişimlerin, yenilenme, özgürleşme ve reform arzusunun, isyankar çıkışların göstergesi.

Jüpiter’in Yengeç burcuna geçişinin ardından oluşacak Jüpiter-Satürn-Neptün arasında oluşacak ve manevi değerlerin öne çıkacağını gösteren Büyük Üçgen açı formu, Plüton’un tepe noktasında olduğu Uçurtma açı kalıbına dönüşecek. Astrolojide Plüton büyük krizler ve travmalar neticesinde yaşanacak dönüşümü ifade eder. Oğlak burcundan geçiş yapan Plüton ile ifade edilen, yeni sistem ve düzenlerin kurulacağı bu dramatik dönüşüm sürecinde güç çekişmeleri yaşanması kaçınılmaz gözüküyor. 

Tüm göstergeler, yaz aylarında radikal çıkışlara, reformlara, önemli değişikliklere yöneltecek durum ve gelişmelerin yaşanacağını gösteriyor. Tüm bu dramatik gelişmelerin ardında ortaya büyük bir farkındalık çıkıyor.

Astrolog Öner Döşer, her yıl olduğu gibi bu yıl da “Yaz Aylarına Astrolojik Bakış” seminerini Astroloji Okulu’nda düzenliyor. Seminerde Yaz Soltisti astroloji haritası, yaz aylarında oluşacak büyük üçgen, uçurtma, t-kare ve büyük sextil açı kalıplarının üzerimizdeki etkileri konusu kapsamlı bir biçimde ele alınacak. Ayrıca bu sürece kendimizi nasıl hazırlayabileceğimiz konusunda bilgiler verilecek.

Seminer sonunda sevgili İleri Seviye öğrencilerimizin dönemlerini bitirmeleri doayisiyla katılım belgelerini alma seramonisi yapılacaktır.

Seminer Tanıtım Bilgileri

Konu: Yaz Aylarına Astrolojik Bakış

Konuşmacı: Öner Döşer

Tarih: 23 Haziran 2013, Pazar

Saat: 15:00-18:00

Yer: AstroArt Astroloji Okulu, Caddebostan

Ücret: 65 TL

Katılımcı Profili: Seminer en az Temel Seviye astroloji bilgisi, açılar ve açı kalıplarını okuyabilecek düzeyde astroloji bilgisine sahip katılımcıya yöneliktir.

Rezervasyon: [email protected]  veya  0216 386 73 96 – 0216 358 12 23

 

Kontenjan: 45 kişi ile sınırlıdır.

15.06.2013

Designed by Ongunsoft