Öner Döşer

Yeni Sezon Kayıtları Açıldı

Bu sayfa 1894 kişi tarafından ziyaret edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Temel Seviye Sınıfları

Yeni başlayacak öğrenciler için hazırlanmış olan Temel Seviye derslerinde, geçen yıl olduğu gibi, bir hafta içi bir de hafta sonu grubumuz olacak. Her iki grup da, derslerde paralel ilerleyecekler. Bu iki gruptan herhangi birine katılanlar, aynı hafta, kendi gruplarıyla yapılan derse katılamadıklarında, diğer grubun dersine girip, alamadıkları dersi telafi edebilirler.
 
Temel Seviye ders programı için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. 
 
 
Haftaiçi grubu 28 Eylül 2011 Çarşamba günü 11:00-13:30 saatleri arasında yapılacak ilk dersle eğitime başlıyor.
 
Haftasonu grubu 24 Eylül 2011 Cumartesi günü 11.00-13.30 saatleri arasında yapılacak ilk dersle eğitime başlıyor.
 
36 hafta sürecek programa, Kurban Bayramı tatilinde, Sömestr tatilinde birer hafta ara verilecektir. Dersler, en temel bilgilerden başlayacaktır. Sınırlı sayıda öğrenci alınacağından, derslere katılacaklarınoner.doser@astrolojiokulu.com adresine, hangi gruba katılmak istediğini belirterek, ön kayıt yaptırmaları rica olunur. (Örnek: Haftaiçi Grubu)
 
 
Dersler
 
Dersler haftada bir gündür ve süresi toplam iki buçuk saattir. Her 40 dakikalık ders işlenmesinden sonra 15 dakika ara verilmektedir. Derslerin sunumu, projeksiyon makinesiyle slayt gösterim destekli anlatım ile yapılmaktadır. Kaynak ders kitabı Astroloji Okulu: Alimlerin Astrolojisi ve Astroloji'de Temel Kavramlar'dır. Ders kitapları Astroloji Okulu’ndan satın alınabilir. Kitap ücreti 20 TL'dir.
 
 
 
 
  
Astroloji'de İleri Seviye ders kitabımız, Temel Seviye'nin tamamlanmasını takiben verilmektedir.
 
 
 
Eğitmenler
 
Dersler ağırlıklı olarak Öner Döşer tarafından, bazı dersler Asude Argun, Barış Özkırış ve Ayla Karabacak tarafından sunulacaktır. Eğitmenler hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.
 
 
Tamamlama ve Belgeler
  
İleri Seviye sonunda, iki yıl boyunca derslere %75 oranında katılım gösterenlere “Katılım Belgesi” takdim edilecektir. Temel ve İleri Seviye programlarını tamamlayan öğrencilerden arzu edenler, yılsonunda "Ustalaşma Projesi" alabilirler. Bu projede öğrenciden, kendisine verilen örnek harita üzerinde program boyunca öğrenilmiş olan harita okuma ve öngörü tekniklerinin uygulaması ve projenin alınmasından itibaren bir ay içinde teslim etmesi beklenmektedir. Bu projede, örnek harita ile ilgili soruları en az %75 oranında doğrulukla cevaplayan öğrenciler “Ustalık Belgesi” almaya hak kazanırlar. Bu belge, Temel ve İleri Seviye eğitimi süresince öğrenilen tekniklerin başarıyla kullanıldığını onaylamak amacıyla hazırlanmıştır.
 
İleri Seviye’yi tamamlamış öğrenciler, Uzmanlaşma Seviyesi’ne devam edebilirler. Bu seviyede, belli bir düzeye erişmiş öğrencilerin astrolojinin spesifik alanlarında uzmanlaşmaya yönlendirilmektedir. Saat Astrolojisi, Seçimsel Astroloji, Astro-Psikoloji ve Dünya Astrolojisi eğitimleri alan öğrenciler, her bir konu başlığı ile ilgili projelerini, ilgili eğitimin sonunda hazırlarlar. Projelerini başarıyla tamamlayan öğrenciler birbirinden bağımsız olarak her bir bölüm ile ilgili “Uzmanlık Belgesi” almaya hak kazanırlar. Arzu eden öğrenciler sadece bu alanlardan herhangi birine yönlenebilir; arzu eden öğrenciler tüm bu alanlarda uzmanlaşmak üzere eğitim alabilirler.
 
 
Ücretler
 
2011/12 dönemi için, aylık ders ücreti KDV dahil 250 TL olarak belirlenmiştir. Ders ücretlerinin, derslerin başladığı aydan itibaren, her ayın en geç ikinci haftasında ödenmesi istenmektedir.
 
İletişim, kayıt
 
Konu ile ilgili sorularınız ve kayıt için oner.doser@astrolojiokulu.com adresine yazabilir veya aşağıda yazılı telefonları arayabilirsiniz.
Adres
AstroArt Ltd. Şti.
Bağdat cad.  No:284  Canoğlu apt.  K:3  D:20 
Caddebostan - KADIKÖY
Tel:               0216 386 73 96         Tel/Fax:                             0216 358 12 23         0216 358 12 23       
Bilgi   
 
Astroloji Okulu hakkında Uzman TV'de yayınlanan röportaj için tıklayınızhttp://www.uzmantv.com/konu/astroloji-okulu
 
Daha önce eğitim almış öğrencilerden bazılarının Astroloji Okulu ve eğitim sistemi hakkındaki görüşlerini okumak için tıklayınız
İleri Seviye Dersleri
Cumartesi Grubu ilk dersini 24 Eylül 2011 tarihinde 15:00-17:30 saatleri arasında yapacaktır.

Perşembe Grubu ilk dersini 29 Eylül 2011 tarihinde 11.00-13:30 saatleri arasında yapacaktır.

Uzaktan Eğitim Pazartesi Gurubu ilk dersini 26 Eylül 2011 tarihinde 20:00-22.30 saatleri arasında yapacaktır.
 
Uzmanlaşma Sınıfı (Pazar günleri)
 
İleri Seviye’yi başarıyla tamamlamış öğrencilerin katılacağı bu grup her hafta Pazar günleri 11.00-13:30 saatleri arasında ders yapacak. Bu seviyede Saat Astrolojisi, Seçimsel Astroloji, Astro-Psikoloji ve Dünya Astrolojisi eğitimleri verilmektedir.
 
Saat Astrolojisi ve Seçimsel Astroloji
İlk ders 25 Eylül 2011 tarihinde 11:00-13:30 saatleri arasında yapılacaktır. Program 16 hafta sürecektir.
 
Astro-psikoloji
İlk ders 5 Şubat 2012 tarihinde 11:00-13:30 saatleri arasında yapılacaktır. Program 8 hafta sürecektir.
 
Dünya Astrolojisi
İlk ders 8 Nisan 2012 tarihinde 11:00-13:30 saatleri arasında yapılacaktır. Program 8 hafta sürecektir.
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Astroloji Okulu ailesi olarak hep birlikte hem güzel bilgileri paylaşacak ve hem de güzel sosyal etkinlikler içerisinde yer alacağız. Ailemiz her geçen gün daha da büyümekte, aramıza çok değerli dostlar katılmakta. Her şey sevgi ve paylaşımla olur diyor, hayırlı bir sezon olmasını diliyorum.
 
Astroloji Okulu adına,
 
Öner DÖŞER, A.M.A.

31.07.2011

Designed by Ongunsoft