Öner Döşer

Astrology Workshop: Chiron in your Chart

This page has been visited by 3923 people.
Astrology Workshop: Chiron in your Chart
Genel astroloji yaklaşımlarına göre Kiron’un haritamızdaki yerleşimi, hayat hedeflerimizi gerçekleştirirken bizi en çok yaralayan alanların neler olduğunu gösterir. Ama Kiron’un haritamızdaki yerleşimi sadece bununla, ya da bazılarının ifade ettiği gibi “İyileşmeyen yaralarımızla” sınırlı değildir. Haritamızda Kiron’un yerleşimi diğer insanlara neler öğretebileceğimizi, onlara hangi alanlarda yardımcı olabileceğimizi, başkaları adına neleri iyi yapabileceğimizi de gösterir.
Kendi zayıflıklarımız, yaralarımızdan edindiğimiz tecrübeleri, başkaları yararına nasıl kullanabileceğimizi öğrenmemizi, diğer insanlara neyi nasıl yapacakları konusunda yol gösterebileceğimizi de bize gösteren yine haritamızdaki Kiron’dur. Onun haritalarımızda bize işaret ettiği temalar, bizim öğrenmemiz gereken dersleri ve yönelmemiz gereken iç hedeflerimizi gösterirler. Astrolojik sembolüyle de özdeşleştirilmiş anlamıyla Kiron, haritamızın anahtarı konumundadır. Önemli olan bu anahtarın varlığını fark etmektir.
Astrolog Öner Döşer, 19 Şubat 2012 tarihinde düzenleyeceği workshop’ta Kiron hakkında kısaca bilgilendirme yaptıktan sonra, katılımcıların haritaları üzerinden değerlendirmeler yapacak. Böylelikle katılımcılar hem kendi haritalarında Kiron’un yerleşimi hakkında farkındalık kazanacaklar, hem de diğer katılımcıların haritaları üzerinden yapılan değerlendirmeleri izleyerek astroloji haritası okuma pratiğini geliştirme şansı bulacaklar.
Katılımcı sayısı 45 kişiyle sınırlıdır ve katılımcıların doğum bilgilerini seminer tarihinden en az üç gün önce bildirmeleri rica edilmektedir.
Workshop Tanıtım Bilgileri
Konu:Haritanızda Kiron
Konuşmacı: Öner Döşer
Tarih: 19 Şubat 2012, Pazar
Saat: 15:00-17:30
Yer: Astroloji Okulu
Ücret: 50 TL
Rezervasyon:info@astrolojiokulu.com veya  0216 386 73 96 – 0532 284 89 79

06.02.2012

Designed by Ongunsoft