Öner Döşer

18 Kasım Haftası

Bu sayfa 9796 kişi tarafından ziyaret edildi.

18 Kasım Haftasına Astrolojik Bakış

Çok sayıda açının kesinleşeceği hareketli bir haftaya giriyoruz. Haftanın en rahat ve dengeli ilerleyebileceğimiz günü Cumartesi!

Salı günü Mars-Jüpiter altmışlığı kesinleşiyor. Bu uyumlu açı, gücümüzü ve enerjimizi dengeli ve etkin bir şekilde kullanabileceğimizi gösteriyor. Cesaret gerektiren ve risk almaya yönelik işlere girişim yapabiliriz.

Perşembe günü Merkür-Plüton altmışlığı kesinleşiyor. Kendimizi güçlü ve etkin bir şekilde ifade edebileceğimiz bir gündeyiz. Önemli toplantıları, konuşma ve yazışmaları bugüne alabiliriz.

Cuma günü Güneş Yay burcuna geçiyor. Genişleme ve büyüme arzumuzun artacağı bir sürece giriyoruz. Gelecekten umut ve girişim cesaretimiz yükseliyor. Farklı, değişik, rutin dışı alanlara yönelebiliriz.

Cumartesi günü Venüs-Satürn altmışlığı kesinleşiyor. İlişkilerde denge sağlayabileceğimiz, kalıcı adımlar atabileceğimiz bir gündeyiz. Eğlenceli aktiviteler organize etmek, katılmak, sanatsal konulara yönelmek için güzel bir gün. Estetik ve güzellik, giyim kuşamla ilgili konularda girişimler yapabiliriz.

Pazar günü Güneş-Neptün karesi kesinleşiyor. Yön belirlemekte zorlanacağımız, kararsız bir gündeyiz. Hayal gücümüz aktif çalışacak. Egomuzu bir kenara koyup, fedakarlık yapmamız, tevazu göstermemiz gerekebilir. Erkek figürleriyle ilişkilerde hayal kırıklığı ve yanılgı riski var, dikkat!

Haftanın günlere göre detaylı değerlendirmelerine gelince...

Pazartesi gününe geçişten kısa bir müddet sonra, saat 02.06'da Ay İkizlser burcuna geçiyor. İletişimin hızlı akacağı bir gün bizi bekliyor. Önemli haberler, bilgi paylaşımları dikkat çekebilir. Ay-Neptün karesinin etkin olacağı sabah saatlerinde yanlış bilgilendirilme, yanıltılma, yanlış kararlar alma eğiliminde olabiliriz. Önemli konuşma ve yazışmaları biraz daha öğle saatlerine ya da öğle sonrasındaki saatlere alabiliriz. Ay-Uranüs altmışlığının etkin olacağı akşam ve gece saatlerinde tempo, hareket, heyecan ve motivasyon yüksek olacak. Sürpriz ve yenilik getiren haberlere açık saatlerdeyiz. Yeni bir şeyler öğrenebilir, bilgimizi paylaşabiliriz.

Salı günü boyunca Ay İkizler burcunda ilerliyor. Önemli konuşmaların, haberlerin, bilgi paylaşımlarının öne çıkacağı bir gündeyiz. Yakınlaşmakta olan Ay-Mars karesinin gergin etkileri öğle saatleri sonrasında kendini belli etmeye başlayacak. Akşam saatlerinde tartışmalara, sakarlıklara ve kazalara açığız, dikkatli olmamızda fayda var. Bu açının kesinleşmesinin ardından 17:59'da Ay boşluğa giriyor. Gün boyunca etkin olacak Mars-Jüpiter altmışlığı, gücümüzü ve enerjimizi dengeli ve etkin bir şekilde kullanabileceğimizi gösteriyor. Cesaret gerektiren ve risk almaya yönelik işlere girişim yapabiliriz.  Özellikle de Ay'ın boşluğa girmesinden öncekÖzellÖÖ   Ööövbvvvvfv

Çarşamba günü ilk yarısında Ay İkizler burcunda ve boşlukta ilerliyor. Öğle öncesi saatlerde kesinlik, kararlılık kazanmakta zorlanabiliriz. Saat 13:22'de Ay Yengeç burcuna geçiyor. Duygusal temalar, empatik, yardımlaşma konuları vurgu kazanmaya başlıyor. Duyarlılığın ön plana çıkacağı bir günde olacağımızdan, başkalarının sözlerine her zamankinden fazla aldırabiliriz. Ay-Neptün üçgeninin etkin olacağı akşam saatlerinde manevi temalar, fedakarlıklar, paylaşımcı enerjiler işbaşında olacak. Mistik ve spiritüel konulara yönelebiliriz. Hayal gücümüzü, yaratıcılığımızı, maneviyatımızı zenginleştirecek şeylerle uğraşabiliriz.

Perşembe günü boyunca Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Ailevi, milli ve insani temaların vurgu kazanacağı duygusal ağırlıklı bir gündeyiz. Sabah saatlerinde etkin olacak Ay-Uranüs karesi ve Ay-Plüton karşıtlığı, duygusal türbülanslara işaret ediyor. Önemli iş ve görüşmelerimizi sabah erken saatlere denk getirmesek isabet ederiz. Çünkü duygusal dengeyi sağlamakta zorlanacağımız saatlerdeyiz. Ay-Merkür üçgeninin etkinleşeceği, sabahın biraz daha ilerleyen saatlerinde iletişim daha uyumlu ve huzurlu akıyor. Öğle saatleri civarında ve biraz daha sonrasında bu enerji henüz etkin olacak. Ama Ay-Venüs karşıtlığının etkin olacağı akşam saatlerinde yine zıtlaşma ve dengesizlik hakim olabilir. Özel ilişkilerde dengemizi sağlayamayabilir, gereksiz kırgınlıklara meydan verebiliriz. İlişkilei çok zorlamamakta, gereğinden fazla ısrarcı olmamakta fayda var akşam saatlerinde. Ay-Satürn üçgeninin etkin olacağı gece saatlerinde tekrar dengeyi yakalıyoruz...

Cuma günü boyunca Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Duyarlılığın ve empatinin ön planda olacağı bir gündeyiz. Başkalarının ihtiyaçlarına duyarlılık gösterebilir, yardımlaşmaya özen gösterebiliriz. Sabah saatlerinde Ay-Jüpiter kavuşumunun iyimser, yardımlaşmayı öne çıkaran etkileri devrede olacak. Erken saatlerde kalkanlarımız bu güzel vakti niyaz ve dileklerde bulunmak açısından kullanabilir. Önceki gece de bu güzel etki devrede olacak. Ay-Mars arasındaki uyumlu açının enerjik ve dinamik, cesareti arttıran etkileri sabah saatlerinde kendini gösterecek. Bu açının ardından 09:11'de boşluğa girecek olan Ay günün geri kalanında boşlukta ilerleyecek. Sabah 05:48'de Güneş Yay burcuna geçiyor. Genişleme ve büyüme arzumuzun artacağı bir sürece giriyoruz. Gelecekten umut ve girişim cesaretimiz yükseliyor. Farklı, değişik, rutin dışı alanlara yönelebiliriz.  BG

Cumartesi gününe geçişten kısa bir müddet sonra, saat 01:56'da Ay Aslan burcuna geçiyor. Sıcaklığın, samimiyetin, açıklığın ve dürüstlüğün ön plana çıkacağı bir gündeyiz. Ay-Güneş üçgeninin uyumlu etkileri sabahın erken saatlerinden itibaren devrede olacak. Kadın erkek ilişkilerinde, ebeveynlerle ilişkilerde, önemli ve etkin pozisyondaki kişilerle ilişkiler açısından güzel bir gündeyiz. Hem iyimserlik ve gelecekten umutlu, hem de enerjik ve girişimci hissedeceğimiz bu güzel günü iyi değerlendirebiliriz. Sosyal ilişkiler, eğlenceli organizasyonlar, bizi rutin dışına çıkaracak değişik faaliyetler için harika bir gün! Ay-Uranüs altmışlığının güzel enerjisi heyecan ve motivasyonumuzu, yeni şeyler yapma arzumuzu arttırıyor. Gün boyunca etkin olacak Venüs-Satürn altmışlığı, ilişkilerde denge sağlayabileceğimizi, kalıcı adımlar atabileceğimizi gösteriyor. Eğlenceli aktiviteler organize etmek, katılmak, sanatsal konulara yönelmek için güzel bir gün. Estetik ve güzellik, giyim kuşamla ilgili konularda girişimler yapabiliriz.  

Pazar günü boyunca Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bir gün öncesine nazaran biraz daha zorlu bir gündeyiz. Sabah saatlerinde etkin olacak Ay-Merkür karesi ve Ay-Satürn karesi, duygularımızı ifade etmekte zorlanacağımızı gösteriyor. Kendimizi depresif ve engellenmiş hissedebiliriz. Öğle saatlerine doğru bu etkileri nispeten azalmış olacak. Gün boyunca etkin olacak Güneş-Neptün karesi, yön belirlemekte zorlanacağımızı, kararsızlık çekeceğimizi gösteriyor. Hayal gücümüz aktif çalışacak. Egomuzu bir kenara koyup, fedakarlık yapmamız, tevazu göstermemiz gerekebilir. Erkek figürleriyle ilişkilerde hayal kırıklığı ve yanılgı riski var, dikkat! 

Keyifli, sağlıklı ve mutlu bir hafta dileğiyle!

Öner DÖŞER

17 Kasım 2013, Pazar

ASTROLOJİ OKULU, Caddebostan

 

Haftanın burçlara göre görüntülü değerlendirmeleri için www.astrolojitelevizyonu.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz  

16.11.2013

Designed by Ongunsoft