Öner Döşer

18 Mart Haftası

Bu sayfa 7850 kişi tarafından ziyaret edildi.

18 Mart Haftası DÜNYACA ÜNLÜ ASTROLOGLAR TÜRKİYE'DE!

Astrolojik olarak önemli bir dönüm noktasına geldik yine. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte kuzey yarımküre için ilkbahara giriyoruz. 1993 yılından bu yana dünya genelinde astroloji organizasyonları, dernekleri, okulları ve grupları tarafından Uluslararası Astroloji Günü olarak kutlanan bu tarihte Astroloji Okulu olarak Kozyatağı Kültür Merkezi tiyatro salonunda 10:00-17:00 saatleri arasında halka açık ve ücretsiz konferanslarla; ardından Moda Deniz Kulübü’nde 19:30-01:00 saatleri arasında düzenleyeceğimiz astroloji balomuzla kutluyoruz. 

Sunuculuğunu astrologlar Hande KAZANOVA ve Dr Barış ÖZKIRIŞ’ın üstleneceği Astroloji Günü etkinliğimizde sırasıyla astrologlar Öner DÖŞER, Roy GİLLETT, Dr Nicholas CAMPION, Dr Benjamin DYKES ve Mihaela DICU konuşmacı olarak sahne alacak. Yabancı astrologların konuşmaları simultane tercüme edilecek.

Astrologlar konuşmalarında tüm katılımcıların kendi doğum haritalarında tespit edebileceği göstergeler üzerinden bilgiler verecekler. Katılımcıların konferanslarda anlatılacak konuları kişisel astroloji haritalarından takip edebilmeleri için astroloji haritaları önceden hazırlanacaktır. Bu yüzden katılmak isteyenlerin doğum bilgilerini gün, ay, yıl, yer ve saat olarak info@astrolojiokulu.comadresine veya 216 386 73 96 - 216 358 12 23 numaralı telefonlara bildirmeleri rica olunur.

Katılımcılar konferansların başlamasından önce 09:00-10:00 saatleri arasında Kozzy en üst kat tiyatro salonu fuayesinde bulunan Astroloji Okulu standından bilgi alabilirler, konferans aralarında astrologlar için oluşturulacak masalarda bulunan kitaplardan satın alabilirler, astrologlarla iletişim kurabilirler. Kitaplarının imzası için astrologlar yabancı astrologların yanı sıra ülkemizin tanınmış astrologları Ata Nirun, Öner Döşer, Hande Kazanova, Binnur Zaimler ve Esra Koyuncu da fuayede kurulacak imza masalarında yerlerini alacaklar.

Haftanın günlere göre detaylı değerlendirmelerine gelince…

Pazartesi günü boyunca Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bilgi paylaşımı, konuşmalar, toplantılar adına çok güzel bir gündeyiz. Sabah erken saatlerde Jüpiter ile kavuşumunu kesinleştiren Ay gün boyunca iyimser ve olumlu etkileri üzerinde taşıyacak. Her türlü iş ve girişim açısından güzel bir gündeyiz, değerlendirebiliriz. Uluslararası Astroloji Günleri etkinliğimiz için ülkemizde bulunan değerli astrologlar Dr. Nicholas Campion, Dr. Benjamin Dykes, Mihaela Dicu ile birlikte 12:00-13:00 saatleri arasında Show TV’de sevgili Saba Tümer’in konuğu olacağız. Programda katılımcıların sorularını da yanıtlamaya çalışacağız. Gündüz saatlerindeki bu programı kaçıran astroloji severler hiç üzülmesinler. Gece saatlerinde bir yayına daha konuk olacağız. Astrolog konuklarımız Dr. Nicholas Campion, Roy Gillett, Hande Kazanova ile birlikte 24:00-01:00 arasında A Haber’de sevgili Cem Ceminay’nın konuğu olacağız. Bu kez konumuz Türkiye ve dünya gündemi, ekonomi, uluslararası ilişkiler olacak.

Salı gününün büyük çoğunluğunda Ay İkizler burcunda ilerliyor. İletişimin yoğun akacağı, ama bir gün öncesine nazaran biraz daha streslere açık bir gündeyiz. Öğle saatlerine doğru kesinleşen Ay-Venüs karesi aşk ve ilişkiler konusunda stresli gelişmelere işaret edebilir. Öğle sonrasında bu açının etkileri daha da belirginleşiyor. Akşam saatlerine Ay-Güneş karesinin özel ve sosyal ilişkilerde zorlanma yaratabilecek etkileri de devreye giriyor. Önemli ve etkin pozisyondaki kişilerle ilgili işlere girişmek açısından pek de uygun saatlerde değiliz. Karşı cinsle, ebeveynlerle, patron ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilere dikkat! 19:26’da boşluğa girecek olan Ay 20:55’te Yengeç burcuna geçiyor. Duygusal temaların öne çıkacağı, duygularımızı güçlü ifade edeceğimiz, sezgilerimizin güçlü çalışacağı bu saatleri değerlendirebiliriz.

Çarşamba günü boyunca Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Ay’ın çok sayıda açısı olacağından, oldukça hareketli bir gündeyiz. Ay’ın ev sahipliğini anlatan Yengeç burcunda seyredeceği bu güzel günde Astroloji Okulu olarak yabancı ve yerli astrolog dostlarımızla birlikte Uluslararası Astroloji Günü kutlaması için Kozyatağı Kültür Merkezi’de halka açık ve ücretsiz olarak sunacağımız konferanslarda olacağız. Kozzy tiyatro salonu fuayesinde oluşturacağımız Astroloji Okulu standında astroloji öğrencilerimiz ve mezunlarımız katılımcıların haritalarını hazırlamak üzere iş başında olacak. Astrologlar konuşmalarında tüm katılımcıların kendi doğum haritalarında tespit edebileceği göstergeler üzerinden bilgiler verecekler. Katılımcıların konferanslarda anlatılacak konuları kişisel astroloji haritalarından takip edebilmeleri için astroloji haritaları önceden hazırlanacaktır. Bu yüzden katılımcıların doğum bilgilerini gün, ay, yıl, yer ve saat olarak info@astrolojiokulu.com adresine önceden bildirmeleri rica olunur. Arzu edenler konferans aralarında astrologlar için oluşturulacak masalarda bulunan kitaplardan satın alabilirler, astrologlarla iletişim kurabilirler. Ay-Mars karesinin etkin olacağı sabah-öğle arasındaki saatlerde dikkatli olmak, şartları fazla zorlamamak, agresyondan kaçınmak gerekiyor. Öğlen saat 13:01’de Güneş Koç burcuna geçiyor. Hoş geldin ilkbahar! Kendimizi daha aktif ve dinamik hissedeceğimiz, yeni deneyimlere ve heyecanlara açık olacağımız bir sürece giriyoruz. Öğle sonrasındaki saatlerde etkinleşecek Ay-Uranüs karesi beklenmedik ve sürpriz gelişmelere işaret edebilir. Ay-Satürn üçgeninin etkin olacağı akşam saatlerinde bir şeyleri yerli yerine oturtmuş olacağız. Ay-Plüton karşıtlığının gergin etkisinin devrede olacağı gece saatlerinde duygusal gerginliklere açığız, dikkat!

Perşembe günü boyunca Ay Yengeç burcunda ve boşlukta ilerliyor. Duygusal eğilimlerimizin mantığımızı bastıracağı, duygusal kararlar almaya yatkın olacağımız bir gündeyiz. Ay’ın gün boyunca boşlukta ilerleyecek olması, belirsizlik ve kararsızlığa yol açabilir. Net olmakta zorlanabilir, girişeceğimiz işlerden belirgin sonuçlar alamayabiliriz. Ay'ın boşlukta olması, içinde ilerlediği burçtan çıkana kadar önünde temel açı yapacağı gezegen olmaması durumudur. Açılar olayların ne yönde gelişeceğini belirttiğinden, açı olmaması, olayların ne yönde gelişeceğinin belli olmaması, belirsizlik anlamına gelir. Bu yüzden Ay'ın boşlukta olduğu zamanlarda somut ve kalıcı işler için girişim yapılması önerilmez. Ama günlük iş ve aktivitelerimizi devam ettirmemiz açısından değil, yeni girişimler ve alınacak kararlar açısından bu böyledir. Ay boşlukta iken hiçbir şey yapmayalım anlamına gelmez. Gün genelinin diğer günlere nazaran daha sakin geçeceğini gösterebilir.

Cuma günü erken saatlerde henüz Ay Yengeç burcunda ve boşlukta ilerliyor. Sabah erken saatlerde Venüs Koç burcuna geçiyor. İlişkilerde sıcakkanlı ve spontane davranma eğilimi kazanmaya başlıyoruz. Ama acelecilikten ve sabırsızlıktan uzak kalmayı başarmamız gerekiyor. Saat 08:49’da Ay’ın Aslan burcuna geçişiyle birlikte kararlılık kazanmaya başlıyoruz. Motivasyonu yüksek, enerjik, kendine güvenli hissedeceğimiz, dışa açık olacağımız sıcakkanlı bir gündeyiz. Ay-Venüs üçgeninin de etkin olacağı sabah saatlerinde aşk ve ilişkiler, estetik ve güzellik, artistik ve sanatsal konular, dekorasyon ev güzelleştirmeyle ilgili işlere girişebiliriz. Ay-Güneş üçgeninin etkinleşeceği öğle saatlerinden itibaren olumlu etkiler iyice belirginleşiyor. Her türlü iş ve girişimlerimizden olumlu sonuçlar alabileceğimiz, özel ve sosyal ilişkilerde başarılı olabileceğimiz saatlerdeyiz, değerlendirelim. Gün boyunca etkin olacak Mars-Uranüs kavuşumu enerji ve eforumuzu yükseltirken, cesaret ve girişimcilik arzumuzu da tetikliyor. Tabii gözü kara girişimlere de açık olacağız bu saatlerde. Aceleci eylemler yüzünden zarar görmemek için dikkatli hareket etmemiz yerinde olur.

Cumartesi günü boyunca Ay Aslan burcunda ilerliyor. Kendimize güvenme arzumuzun ve dikkat çekme isteğimizin öne çıkacağı bu günde, Ay’ın sabaha karşı uyumlu açıları olsa da, en son sabaha karşı kesinleştirdiği açı Satürn ile kare olacağından, en azından öğleye kadarki saatlerde engellenmiş, baskılanmış hissedebiliriz. Öğle saatlerinden sonra bu etki giderek azalmaya başlayacak. Ama günün tamamında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Yani somut ve kalıcı sonuçlar elde etme şansımız azalıyor. Ama günümüzü güzel ve eğlenceli, sosyal ve aktif geçirebiliriz.

Pazar gününün büyük çoğunluğunda Ay Aslan burcunda ve boşlukta ilerliyor. Şartları kontrol etmeye ve belirlemeye çalışmak yerine, akışa bırakmamız yerinde olabilir. İlişkilerin sıcak akacağı bu güzel günü, gezip tozmak, istediğimiz şeyleri yapmak, yeme içme gibi keyifli konular açısından değerlendirebiliriz. Saat 17:49’da Ay boşlukta ilerlemesini tamamlıyor ve Başak burcuna geçiyor. Günün devamındaki saatlerde daha organize ve planlı hareket etmemiz gerekebilir. Kolay beğenmekte ve tatmin olmakta zorlanacağımız akşam saatlerinde eleştirilerimizin dozunu iyi ayarlamamızda fayda var.

Mutlu, sağlıklı ve keyifli bir hafta dileğiyle…

Öner DÖŞER

17 Mart 2013, Pazar

ASTROLOJİ OKULU, Caddebostan  

 

Haftanın burçlara göre değerlendirmeleri için tıklayınız…

Tamamı

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-mart-2013-haftaya-astrolojik-bakis

 

KOÇ

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-koc-haftaya-astrolojik-bakis

BOĞA

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-boga-haftaya-astrolojik-bakis

İKİZLER

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-ikizler-haftaya-astrolojik-bakis

YENGEÇ

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-yengec-haftaya-astrolojik-bakis

ASLAN

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-aslan-haftaya-astrolojik-bakis

BAŞAK

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-basak-haftaya-astrolojik-bakis

TERAZİ

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-terazi-haftaya-astrolojik-bakis

AKREP

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-akrep-haftaya-astrolojik-bakis

YAY

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-yay-haftaya-astrolojik-bakis

OĞLAK

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-oglak-haftaya-astrolojik-bakis

KOVA

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-kova-haftaya-astrolojik-bakis  

BALIK

http://www.astrolojitelevizyonu.com/18-03-2013-balik-haftaya-astrolojik-bakis

17.03.2013

Designed by Ongunsoft