Öner Döşer

19 Eylül Haftası

Bu sayfa 9761 kişi tarafından ziyaret edildi.

19 Eylül haftası SEZONA MERHABA!

Yaz sona eriyor. 22 Eylül Perşembe günü saat 17:21’de Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle birlikte Sonbahara giriyoruz. Yeni mevsim hepimiz için güzellikler getirsin!

Astroloji Okulu olarak biz de 23 Eylül Cuma günü SEZONA MERHABA diyoruz. Saat 10:30-13:30 arasında yapılacak dersimizin ardından verilecek ara sonrasında saat 14:30-17:00 saatleri arasında “Sonbahar Aylarına Astrolojik Bakış” konulu seminerimiz yapılacaktır. Seminerde Astroloji Okulu kurucusu ve eğitmeni Öner Döşer, Terazi Giriş, Güneş ve Ay tutulması haritaları üzerinden değerlendirmeler yapacaktır.Seminerin bitiminde saat 17:00-18:00 arası sezona merhaba demek için küçük bir kutlama yapılacaktır.Sezona bu güzel başlangıcımızda hep birlikte olmak dileğiyle! Seminer ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. http://www.astrolojiokulu.com/duyurular/seminer-sonbahar-aylarina-astrolojik-bakis-186

İlişkileri düzeltme şansı!

Pazartesi günü kesinleşecek Venüs-Mars altmışlığı, haftanın ilk yarısında aşktan yana şanslı olduğumuzu gösteriyor. İlişkimizde şimdiye kadar yanlış giden bir şeyler varsa, bunları düzeltme şansı yakalayabiliriz. Küskünlükleri ortadan kaldırmak için elimize geçen fırsatları kullanalım!

Merkür gerilemesi bitiyor!

İletişim ve haberleşme, bilgi alışverişleri, anlaşmalar ve el sıkışmalar denilince akla Merkür gezegeni geliyor. Merkür’ün Başak burcundaki gerilemesi 22 Eylül Perşembe sabahı bitiyor (08:30). Bu tarihten sonraki günlerde yavaş yavaş yeni adımlar atmaya hazırlanabiliriz. Aybaşındaki tarihlerde sonra daha hızlı adımlar atabiliriz.

Önemli konuşmalar, yazışmalar

Merkür-Plüton üçgeninin hitabet ve ifadede etkili olma konusunda destekleyici işlev gören uyumlu açısı hafta ortasındaki günlerde iyice belirginleşiyor. Bu bağlamda önemli konuşmalar, yazışmalar, duyurular, alışverişler, anlaşmalar açısından özellikle Cuma gününü kullanabiliriz. Biz de Merkür’ün bu uyumlu açısı olduğu günde yeni eğitim yılımıza başlıyoruz!

Astroloji Okulunda Yeni Eğitim Yılı

Astroloji Okulumuz yeni eğitim yılına 23 Eylül 2016 Cuma günü başlıyor!

Bu yıl Temel Seviyede üç yeni sınıf açıyoruz. Bu sınıflardan ikisinde yüzyüze, birinde online eğitim verilecektir. Bu sınıflarımızın eğitime başlangıç tarihleri şöyledir:

Temel Seviye Cuma sınıfı 23 Eylül Cuma, saat 10:30-13:30 (Yüzyüze eğitim)

Temel Seviye Pazar sınıfı 25 Eylül Pazar, saat 14:00-17:00  (Yüzyüze eğitim)

Temel Seviye Pazartesi sınıfı 26 Eylül Pazartesi, saat 20:30-22:45 (Online eğitim)

Ders programı için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

http://www.astrolojiokulu.com/duyurular/2016-2017-egitim-programi-182

0216 386 73 96 veya 0532 284 89 79 numaralı telefonlardan arayarak veya info@astrolojiokulu.comadresine yazarak eğitim süresi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Okulumuzun üç yıllık eğitim programının ISAR (Uluslararası Astroloji Araştırmaları Birliği) tarafından ve APAI (Uluslararası Profesyonel Astrologlar Birliği) kurulu tarafından yapılan değerlendirmede AstroArt Astroloji Okulu (ASA) istenilen profesyonel standartlara tamamıyla uygun bulunarak onaylanmıştır ve Birliğin web sayfasında tavsiye edilen uluslararası astroloji okulları arasında yer almaktadır. Bu onay, okulumuz tarafından verilecek Diplomanın, ISAR ve APAI’nin eğitimine onay verdiği dünyanın çeşitli ülkelerinden saygın astroloji okullarının verdiği diplomayla eşdeğer kabul edildiğini göstermektedir.

 APAI üyesi okullar için tıklayınız http://professionalastrologers.co.uk/study-astrology/

ISAR üyesi okullar için tıklayınız http://tr.isarastrology.org/affiliated?list=1

Haftanın günlere göre değerlendirmesine gelince…

Pazartesi gününe başlarken henüz Koç burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay, sabah saat 07:57’de Boğa burcuna geçiyor. Güne sakin ve huzurlu bir başlangıç yapabiliriz. Bugünün anahtar sözcükleri dinginlik ve huzur olmalı. Ay’ın gün boyunca sadece Neptün ile altmışlık açısı var. Bu uyumlu açı da bir şeylerin akışta ve rahat ilerlemesine destek veriyor.Henüz ayağı yere basmayan bir şeyleri bugün yerli yerine oturtabileceğimiz, güvenceye alabileceğimiz bir gündeyiz. Bu, işimiz, paramız ya da benzeri maddi şeylerle alakalı olabileceği gibi, ilişkimizle ilgili de olabilir. Öğle saatlerinde kesinleşecek Venüs-Mars altmışlığı (14:52) haftanın ilk yarısında, ama özellikle de bugün aşktan yana şanslı olduğumuzu gösteriyor. İlişkimizde şimdiye kadar yanlış giden bir şeyler varsa, bunları düzeltme şansı yakalayabiliriz.

Salı günü boyunca Ay Boğa burcunda ilerliyor. Etrafımızdaki şartlar nasıl olursa olsun, içimizdeki huzura ve sükuna müracaat edebiliriz. Ay’ın Merkür ve Plüton ile uyumlu açılarının devrede olduğu sabah saatlerinde girişeceğimiz işlerde ve yapacağımız konuşmalarda başarı yakalama şansımız yüksek, değerlendirebiliriz. Ay-Kiron altmışlığının etkili olduğu akşam saatleri şifa çalışmaları, meditasyon, ruhsal çalışmalar yapmak açısından kullanılabilir. Yakınlaşan Merkür-Plüton üçgeni, fikir ve görüşlerimizi başkalarına kabul ettirme ve başkaları üzerinde etki yaratabilme şansımızın yüksek olduğunu gösteriyor. Yakınlaşan Ay-Güneş üçgeni de hem özel ve hem de sosyal ilişkilerimizde güzel gelişmeler yakalama imkanı veriyor. Önemli ve etkin pozisyondaki kişilerle ya da hayatımızda bir şeyleri etkileyebileceğini düşündüğümüz kişilerle görüşmek açısından akşam saatlerini kullanmamızda fayda var.

Çarşamba gününe başlarken Ay henüz Boğa burcunda ilerliyor. Ay-Güneş üçgeninin yarattığı uyumlu ve huzurlu atmosfer sabah saatlerine yansıyor. Bu açının kesinleşeceği 06:33 sonrasında Ay boşluğa giriyor ve İkizler burcuna geçeceği 08:52’ye kadar boşlukta (açısız) devam ediyor ilerlemesine. İletişim trafiğinin, bilgi alışverişlerinin hızlı akacağı bir gün bizi bekliyor. Yeni bilgilere ne kadar açık olursak, o kadar avantajlıyız. Ay-Jüpiter üçgeninin etkili olacağı öğle saatlerini eğitim, yayıncılık, uluslararası işler, seyahatler, turizmle ilgili konular açısından değerlendirebiliriz. Öğle sonrasındaki saatler, pek çok konuda girişim yapmak için kullanılabilir aslında. Ay’ın Neptün ile kare açıya yaklaştığı akşam saatleri sonrasında hayal kırıklıklarına, yanılgılara, yanlış yönlendirmelere açığız, dikkat!

Perşembe günü boyunca Ay İkizler burcunda hareket ediyor. Önemli bilgilere ulaşabileceğimiz, çok şey öğrenebileceğimiz bir gündeyiz. Sabah saatlerine kadarki süreçte Neptün ve Satürn ile uyumsuz açıları, güne başlarken dengemizi sağlamakta zorlanmamıza sebep olabilir. Sabah 08:30’da Merkür gerilemesi tamamlanıyor. Bu açının hemen arkasından Ay-Merkür karesi kesinleşiyor. Şimdiye kadar bilmediğimiz bazı şeyler çarpıcı bir şekilde önümüze düşebilir! Öğle saatlerine kadarki süreçte Ay-Merkür karesinin sözlere ve iletişime elektrikli bir şekilde yansıdığına şahit olabiliriz. Sözlerimize özen göstermemiz gereken bir zaman dilimindeyiz. Saat 17:21’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Sonbahara giriş yapıyoruz. Huzurlu ve dengeli bir atmosfer yaratmak için bilinçli bir şekilde çaba harcayabiliriz. Ay-Kiron karesi gece saatlerinde sağlığımıza dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Ay-Uranüs altmışlığının etkili olduğu gecenin ilerleyen saatlerinde değişiklik ve yenilik arzumuz ve heyecanımız artıyor. Yarın yeni başlangıçlar için harika bir gün olacak!

Cuma günün geçişte Ay İkizler burcunda ilerliyor. Ay’ın Mars ile karşıt açısının etkili olduğu sabahın erken saatlerinde henüz agresyon yüklü olabiliriz. Sabahın ilerleyen saatlerinde Ay-Venüs üçgeninin yumuşatıcı ve dengeleyici enerjisi devreye giriyor. Saat 10:57’ye kadarki kısa zaman dilimini önemli iş ve girişimlerimiz için kullanabiliriz. 10:57-11:33 saatleri arasında boşlukta ilerleyen Ay, bu vakit itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Ailevi değerlerin, aidiyet duygusunun tavan yapacağı bir gündeyiz. Astroloji Okulunda ilk dersimizin ve seminerimizin ardından, okul eğitmenleri, öğrencileri olarak bizler de ailece bir araya geleceğiz. Ay’ın Güneş ve Jüpiter ile dik açılarının etkin olduğu öğle sonrasındaki saatlerde duygusal anlamda fazla hassas ve abartılı davranabiliriz. Harcama, yeme içme konusunda da öyle. Bu yüzden dikkatli olmamızda fayda var. Kadın erkek ilişkilerinde de dikkatli olmakta, olayları fazla abartmamakta fayda var. Saat 17:50’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Duygusal anlamda sahiplenici eğilimler artmaya başlıyor. Birlikte sahip olduğumuz değerleri ifade etmek, bunun gururunu yaşamak açısından ise güzel bir zaman dilimine giriyoruz.

Cumartesi günü boyunca Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Aile ve vatan konuları vurgu kazanmaya başlıyor. Deniz kenarı yerlerde vakit geçirmek açısından güzel bir gün; hava şartları uygun olsa da olmasa da deniz havası almayı tercih edebiliriz. Gün genelinde uzlaşmacı bir akış var, ama dikkatli olmamız gereken saatler Ay-Plüton karşıtlığının etkili olduğu öğle saatleri civarı. Ay-Merkür altmışlığının etkili olduğu öğle sonrasındaki saatleri anlaşmalar, konuşmalar, duyurular, ticari alışverişler açısından değerlendirebiliriz. Başkalarının yapacağı anlaşmalara şahitlik edebiliriz ya da aracı olabiliriz. Akıllı, becerikli kimselerden tavsiye ve destek alma zamanı!

Pazar gününün ilk yarısında Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Ay-Uranüs karesinin ardından gelen sabah saatlerinde duygusal anlamda dengesizliğe yatkın olabiliriz, dikkat! Sabah ve öğle saatleri boyunca boşlukta ilerleyen Ay, saat 16:48’de Aslan burcuna geçiyor. Motivasyonu yüksek bir gündeyiz. Kendimizi canlı ve aktif hissedebiliriz. Ay-Venüs karesinin etkili olduğu akşam saatlerinde duygusal ve özel ilişkilerde hafif sürtüşmeler, kaprisler yaşanabilir. Ama bu açının ardından gelen Ay-Güneş altmışlığı ve Ay-Jüpiter altmışlığı, hoş bir atmosfer içerisinde olacağımızı gösteriyor. Geleceğimiz açısından önem taşıyan kişilerle bir araya gelebiliriz. Önemli görüşmelerimizi, toplantılarımızı veya en azından sosyal organizasyonlarımızı bu geceye alabiliriz. Genişleme, geleceğe yönelik planlar yapma zamanı!

Sevgi, ışık ve umutla!

Öner Döşer, AMA, MAPAI

OPA Türkiye Temsilcisi

18 Eylül 2016, Pazar

AstroArt Astroloji Okulu, Caddebostan

18.09.2016

Designed by Ongunsoft