Öner Döşer

25 Şubat Haftası

Bu sayfa 12760 kişi tarafından ziyaret edildi.

İLİŞKİLERDE KARMİK HESAPLAŞMALAR

İlişkiler açısından çok önemli bir haftaya giriyoruz. Geçmişte yaşadığımız bazı sorunların tekrar karşımıza çıkması ihtimali güçlü gözüküyor. Peki bunlar hangi hayat alanlarında, kimlerle ilgili olabilir? Bunlarla nasıl başa çıkabilir? Aşağıdaki linkte bu soruların cevaplarını vermeye çalıştığımız ve burçlara göre değerlendirdiğimiz yayının videosunu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=LmmsJNCH4J8

İlişkilerde kayıp yaşamamak için…

İlişkiler gezegeni Venüs, karmik veya bizi geçmişe çeken konuları temsil eden Güney Ay Düğümü ile kavuşumunu Salı günü kesinleştiriyor. Aşağıda tam kavuşum anı haritasını görmektesiniz.

 

 

Zaten Venüs bir müddettir ilişkilerde zorlanmaları ve karmik sorunları ifade eden Satürn ve Plüton ile kavuşumunu sürdürmekte idi. Şimdi Güney Ay Düğümü ile kavuşumu, bir müddettir sorunlar yaşadığımız kişilerle düzeltemediğimiz ilişkilerimizin artık temizlenmesi veya arındırılması gerektiğini göstermekte. Geçmişte yaşadığımız şeylerin bizi tekrar bulabileceği, muhtemelen bizi sınayan ego tuzaklarıyla birlikte karşımıza çıkacağını düşünebiliriz. Dikkatli olmazsak, ilişkimizde kayba uğrayabiliriz. Sadece özel-aşk ilişkilerinden bahsetmiyoruz. Her alandaki ilişkilerimiz açısından geçerli söylediklerimiz.

Ayrılıklar, boşanmalar

Venüs’ün Uranüs ile dik açısının da etkili olduğu haftada ilişkilerde beklenmedik kopuşlar yaşama riskimiz de mevcut. Venüs-Uranüs arasındaki zorlu açılar ilişkilerde özgürleşme, sürdürmek istenmeyen ilişkileri birden çıkışlar yaparak bir kenara itme, ayrıca genel olarak boşanma teması ile ilişkilendirilir. Bu hafta, ayrılık risklerini arttıran, Venüs Oğlak burcunda iken bu açı gerçekleşeceğinden, geleneksel veya rutine binmiş, alışkanlık haline gelmiş ilişkilerden özgürleşme ihtiyacını da tetikleyecektir muhtemelen.

İlişkiler açısından dikkatli olmamız gereken günler Salı-Cuma arasında gözüküyor. Venüs-Kiron altmışlığının etkisini gösterdiği hafta sonundan itibaren ilişkiler açısından biraz daha rahatlamaya, ilişkiler açısından yaralarımızı sarmaya başlıyoruz...

Girişim için uygun zamanlar

Güneş-Mars altmışlığının da etkili olduğu bir haftadayız. Bu ikili arasındaki uyumlu açılar iş ve girişimler bakımından destekleyicidir. Girişim cesareti göstermek gereken konularda, mantıklı ve akılcı olmak kaydıyla, girişimler yapmak açısından Perşembe ve Cuma günlerini değerlendirebiliriz. Önemli ve etkin pozisyonda bulunan kişilerle irtibata geçmek, talepte bulunmak, iş kurmak, önemli mercilere başvurmak, hayatımızda etkili pozisyonda olan erkek figürleriyle görüşmeler, toplantılar için de Perşembe ve Cuma günlerini tercih edebiliriz.


DOĞAL AFETLERİN ASTROLOJİK BAĞLANTILARI

Doğal afetlerin işaretlerini astroloji haritalarıyla görebilir miyiz? Doğal afetlerle gezegen dizilimlerinin bağlantısı var mı? Önümüzdeki günlerde nasıl gezegen dizilimleri var? Hande Kazanova Astroloji Televizyonu için değerlendirdik... https://www.youtube.com/watch?v=8lPM1h1SOcg&t=94s


SEKİZİNCİ ULUSLARARASI ASTROLOJİ GÜNLERİ-İSTANBUL

Astroart Astroloji Okulu tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası Astroloji Günlerinin bu yıl sekizincisi gerçekleşecek, konumuz KOZMOLOJİ, MİTOLOJİ ve ASTROLOJİ…

8.Uluslararası Astroloji Günleri etkinliğinde uluslararası arenada isim yapmış değerli astrologlarla birlikte olacağız.

8.Uluslararası Astroloji Günleri 14 Mart Perşembe günü okulumuzda yer alacak konferans öncesi atölye çalışması ile başlayacak. Uluslararası Astroloji Günleri Konferansı, 15 Mart Cuma günü Mercure Hotel’de 10:00-18:00 saatleri arasında konuk konuşmacıların sunuları ile gerçekleşecek. Okulumuzun 14. Yıldönümüne denk gelen bu özel günü tüm konuklarımız ve katılımcılarımızla birlikte kutlayacağız. Sunuculuğunu Astroart Astroloji Okulu mezunu ve eğitmeni olan Hande Kazanova’nın yapacağı etkinlikte yer alacak seminerlerde yabancı konuklarımızın konuşmaları ardıl tercüme edilecektir. Tüm konuşmacıların sunumları her seviyede astroloji bilgisine sahip olan katılımcılara hitap ettiği kadar, hiç astroloji bilgisine sahip olmayan astroloji meraklılarının da rahatlıkla takip edebileceği şekilde düzenlenmiştir.

Etkinlikte bizlerle birlikte olacak değerli isimler:

Ana Andrade – Peru

David Cochrane – Amerika

Donna Young – Kanada

Gaisheda Kheawok – Kanada

Julija Simas – Avustralya

Rick Levine – Amerika

Ursula Stockder Busch – Meksika

Öner Döşer – Türkiye

8.Uluslararası Astroloji Günleri etkinliğimiz, Astroloji Okulumuzun Suadiye’deki merkezinde gerçekleşecek atölye çalışmalarıyla devam edecek. Bu atölye çalışmaları en azından temel astroloji bilgisine sahip öğrencilere, araştırmacılara, astrolog ve astroloji eğitmenlerine yöneliktir. Yabancı konuklarımızın sunumları profesyonel tercüman tarafından ardıl tercüme edilecektir.

Tüm astroloji severleri, astrolog dostlarımızı, astroloji eğitmen ve öğrencilerini etkinliğimize bekliyoruz.

https://astrolojiokulu.com/tr/portfolio/8-uluslararasi-astroloji-gunleri/


Haftanın günlere göre değerlendirmesine gelince…

Pazartesi günü boyunca Ay Akrep burcunda ilerliyor. Duygusal açıdan etrafımızda olan bitenden derin bir şekilde etkileneceğimiz bir gündeyiz. Güne başlarken etkili olan Ay-Plüton altmışlığı, duygularımızı güçlü ve etkili bir şekilde ifade etme şansımızı arttırıyor. Önemli toplantı, yazışma, tanıtım ve duyurularımızı ya da ticari işlerimizi Ay-Merkür üçgeninin etkili olduğu öğle saatlerine denk getirebiliriz. Ay-Venüs altmışlığının etkili olduğu öğle sonrasındaki saatler ilişkiler açısından verimli gözüküyor. 15:17’de boşluğa giren Ay, günün devamında Akrep burcunda ve boşlukta devam ediyor ilerlemesine…

Salı gününe geçişten çok kısa bir müddet sonra Ay Yay burcuna geçiyor (00:19). Uluslararası ilişkiler, seyahatler, genişleme ve büyümeye yönelik adımların vurgu kazanacağı bir gündeyiz. Ay-Güneş karesinin etkili olduğu öğle saatleri civarında rekabet ve mücadele enerjisi devrede olacak, iş ve girişimlerimizde beklediğimiz desteği bulamayabiliriz. Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumunun kesinleştiği bir gündeyiz ve ilişkilerde kayıplar verme veya eski sorunların tekrar karşımıza çıkma olasılığı hayli fazla gözüküyor. Peki bunlar hangi hayat alanlarında, kimlerle ilgili olabilir? Bunlarla nasıl başa çıkabilir? Aşağıdaki linkte bu soruların cevaplarını vermeye çalıştığımız ve burçlara göre değerlendirdiğimiz yayının videosunu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=LmmsJNCH4J8

Çarşamba günü boyunca Ay Yay burcunda ilerliyor. Kendimizi aşmak, şartları zorlamak isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Ay-Neptün karesinin etkili olduğu sabah saatlerinde yanılgılara, yön değişikliklerine açık, esneklik isteyen bir zaman diliminde olacağız. Ay-Jüpiter kavuşumunun etkili olduğu öğle sonrası ve akşam saatlerinde abartılara, aşırıya kaçmaya meyil gösterebiliriz. Dengeyi korumak kaydıyla olumlu sonuçlar elde edebileceğimiz bir zaman dilimindeyiz aslında. Uzak yerler, yabancılar, seyahatler, eğitim, yayıncılık, hukuk gibi alanlarda girişimler yapabiliriz. Gecenin ilerleyen saatlerinde Ay-Merkür karesinin etkileri devreye girmeye başlıyor. Dolayısı ile tartışmalara, fikir farklılıkları yüzünden zorlanmaya açık olacağız, sözlere dikkat!

Perşembe gününün erken saatlerinde Ay Yay burcunda ilerliyor. Ay-Uranüs üçgeninin olumlu etkisiyle güne hoş sürprizlerle, beklenmedik güzel gelişmelerle ve haberlerle başlayabiliriz. Önemli duyuru ve konuşmaları ya da yazışmaları sabah 09:17’den önce yaparsak isabet ederiz. Çünkü ardından Ay boşluğa giriyor. Gerçi kısa bir müddet boşluktan sonra 09:48’de Oğlak burcuna geçiyor. Sonraki saatler daha dikkatli ve temkinli hareket etme eğilimi baskın geliyor. Ay-Kiron karesinin etkili olduğu sabahın ilerleyen saatlerinde duygusal anlamda yaralanmalara açık olabiliriz. Sağlık açısından da dikkatli olmak, yediğimiz içtiğimiz konusunda seçici olmak gereken bir zaman dilimindeyiz. Ay-Mars üçgeninin dengeli enerjisinin etkili olduğu gece saatlerinden itibaren enerjimizi dengelememize yardımcı olacak çalışmalar, yoga, yürüyüş, spor yapabiliriz.  Güneş-Mars altmışlığının maksimumda etkili olduğu bir gündeyiz. Bu ikili arasındaki uyumlu açılar iş ve girişimler bakımından destekleyicidir. Girişim cesareti göstermek gereken konularda, mantıklı ve akılcı olmak kaydıyla, girişimler yapmak açısından Perşembe ve Cuma günlerini değerlendirebiliriz. Önemli ve etkin pozisyonda bulunan kişilerle irtibata geçmek, talepte bulunmak, iş kurmak, önemli mercilere başvurmak, hayatımızda etkili pozisyonda olan erkek figürleriyle görüşmeler, toplantılar için de bugünü ve yarını günlerini tercih edebiliriz.

Cuma günü boyunca Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Ay-Mars üçgeninin ve Güneş-Mars altmışlığının etkili olduğu sabah erken saatlerde girişim arzumuz güçlü ve enerjimiz iken atılım isteyen işlere start vermek isabetli olabilir. Önemli ve etkin pozisyonda bulunan kişilerle irtibata geçmek, talepte bulunmak, iş kurmak, önemli mercilere başvurmak, hayatımızda etkili pozisyonda olan erkek figürleriyle görüşmeler, toplantılar için bugünü tercih edebiliriz. Öte yandan, Venüs-Uranüs karesinin etkilerini maksimumda hissedeceğimiz bir gündeyiz. Venüs-Uranüs arasındaki zorlu açılar ilişkilerde özgürleşme, sürdürmek istenmeyen ilişkileri birden çıkışlar yaparak bir kenara itme, ayrıca genel olarak boşanma teması ile ilişkilendirilir. Bu hafta, ayrılık risklerini arttıran, Venüs Oğlak burcunda iken bu açı gerçekleşeceğinden, geleneksel veya rutine binmiş, alışkanlık haline gelmiş ilişkilerden özgürleşme ihtiyacını da tetikleyecektir muhtemelen. Akşam 19:45’te Venüs Kova burcuna geçiyor. İlişkilerde akılcı, mantıklı davranma, başkalarına ve kendimize özgür alan bırakma ihtiyacımız artmaya başlıyor. Ay-Satürn kavuşumunun etkili olduğu gece saatlerinde başkalarına baskı yapmaktan, aşırı kontrolcü davranışlardan uzak dursak iyi ederiz!

Cumartesi gününün büyük çoğunluğunda Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Ay-Plüton kavuşumunun etkili olduğu sabah saatlerinde üzerimizde duygusal anlamda baskı hissedebiliriz. Ay-Güney Ay Düğümü kavuşumunun etkili olduğu gün genelinde eski konular, durumlar tekrar karşımıza çıkabilir, duygusal anlamda zorlayabilir. Ay-Merkür altmışlığının etkili olduğu akşam saatlerini önemli konuşmalar, yazışmalar, duyurular, tanıtımlar, imza ve el sıkışmak gereken işlerle ilgili kullanabiliriz. Bu açının kesinleştiği 19:54’e kadarki süreyi kullanmak daha isabetli olur, zira bu saatten sonra Ay-Uranüs karesine ilerliyor ve değişken, güvenilmesi zor durumların devrede olacağını işaret ediyor. 21:47’de boşluğa giren Ay, 22:06’da Kova burcuna geçiyor. Sosyalleşmek, entelektüel paylaşımlarda bulunmak, fikir alışverişleri yapmak açısından güzel bir zaman dilimine giriyoruz. Ay-Venüs kavuşumunun etkili olduğu gecenin ilerleyen saatlerinde özel ilişkiler açısından güzel, akılcı ve karşılıklı paylaşımlara açık güzel bir zaman dilimi var, değerlendirebiliriz!

Pazar günü boyunca Ay Kova burcunda ilerliyor. Bilgi almak, bilgi vermek, entelektüel ve zihinsel konularda sosyal paylaşımlar yapmak, aynı ideali paylaştığımız kişilerle bir araya gelmek açısından harika bir zaman dilimindeyiz. Ay-Venüs kavuşumunun etkilerinin henüz aktif olduğu sabah erken saatlerde daha ılımlı, güzel bir enerji akışı var. Ay-Mars karesinin sert etkilerinin devreye girdiği akşam saatleri ve sonrasında ise agresif, zorlu, aceleci bir enerji akışı var, dikkat!

Sevgi, ışık ve umutla!

Öner Döşer, AMA, ISAR Cap

OPA Türkiye Temsilcisi, APAI Üyesi

AstroArt Astroloji Okulu Kurucusu

www.astrolojiokulu.com

 

24.02.2019

Designed by Ongunsoft