Öner Döşer

31 Ekim Haftası

Bu sayfa 20836 kişi tarafından ziyaret edildi.

31 Ekim haftası YENİLİKLERLE DOLU BİR HAFTA!

Akrep burcunda gerçekleşen yeniayla birlikte, yeniliklerle dolu bir haftaya giriş yapıyoruz. Sabit burçlardan biri olan Akrep, biriktirmeye yönelik bir yapıdadır ve su elementinden bir burç olarak bu biriktirme duygularla bağlantılıdır. Dolayısıyla bu haftadan itibaren, yoğun bir biçimde duygusal birikimler yapmaya başlayabiliriz. Hayatımızda derin izler bırakan birikimler olabilir bunlar. Bu yüzden, olaylara hangi pencereden baktığımız, etrafımızda olan biteni nasıl karşıladığımız, başkaları üzerinde nasıl etki yarattığımız çok önem kazanıyor.

Affedicilik ve merhamet

Salı sabahı saat 11:16’da kesinleşen Güneş-Neptün üçgeni, hafta boyunca ama özellikle de haftanın ilk yarısında etrafımızdaki insanlara karşı affedici ve merhametli bir biçimde yaklaşan yönümüzü motive edecek. Güzel duygular biriktirme, bizi yoran ve enerjimizi düşüren, ödeşme, hesaplaşma gibi duygulardan sıyrılma zamanı! Ne kendimizi, ne de başkalarını yükleyelim. Salıverin, serbest bırakın gitsin…

İkna etme ve güçlü ifade şansı

Perşembe sabahı saat 08:09’da kesinleşen Merkür-Plüton altmışlığı, özellikle de haftanın ikinci yarısında, inandığımız ve başkalarını ikna etmek istediğimiz konularda kendimizi güçlü ifade etme potansiyelimizi yükseltiyor. Önemli talepler, toplantılar, yazışmalar açısından haftanın ikinci yarısını kullanabiliriz. Bu bağlamda Perşembe ve Cumartesi günlerinin dışında Pazartesi günü de kullanılabilir.

Özel ilişkilerde dikkatli olmamız gereken zamanlar

Cuma akşamı saat 19:38’de kesinleşen Venüs-Kiron karesi, özel ilişkilerde dikkatli olmak, kırıcı sözlerden ve tavırlardan kaçınmak gereken birkaç günlük sürece vurgu yapıyor. Bu bağlamda özellikle Perşembe ve Cuma günlerinde dikkatli olmakta fayda var. İnatlaşma ve ısrar, ilişkimizi zedeleyebilir, kırılmalara ve kırgınlıklara sebep olabilir dikkat!

İlişkilerde sürpriz ve hızlı gelişmeler

Cumartesi sabahı saat 09:23’te kesinleşen Venüs-Uranüs üçgeni, hafta sonuna aşk ve ilişkilerle ilgili konularda sürprizlerle ve hızlı gelişmelerle gireceğimizi gösteriyor. Sevdiklerimize yapacağımız sürprizler, beklediğimizden de güzel geri dönüşler getirebilir. Sevgi bağı içerisinde olduğumuz kişilerle ilişkilerimizde bağlayıcı, sıkıcı, monotonluk yaratan enerji akışının dışına taşabilirsek, çok güzel neticeler alabiliriz. 

Pazar gecesi saat 22:01’de Merkür-Kiron üçgeni, daha önce yaralanma yaşadığımız, kırdığımız ya da kırıldığımız konularda telafi, şifalanma şansı veriyor. Barışmak, iletişimi düzeltmek adına güzel bir fırsat, değerlendirebiliriz!

Kozmik Merkezin Açılış Kokteyline Bekliyoruz!

Astroloji Okulu büyüyor. Yıllardır hizmet verdiğimiz Caddebostan’daki merkezimizin üst katını da kiralayarak okulumuza dahil ettik. Bu yeni merkezimizde astroloji dersleri ve seminerlerinin dışında, yaşam dönüşümü dersleri, çiçek özleri ve taşlarla ilgili seminerler, aromaterapi workshopları, kozmik şifa terapisi, yoga dersleri, meditasyon uygulamaları da olacak. Ayrıca yeni merkezimizde Astroloji Shop ve Kiron Şifa Atölyesi ürünleri, Gaye Döşer gümüş takı ürünleri de bulunacak. Yeni yerimize Kozmik Merkez ismini verdik. 6 Kasım Pazar akşamı 18:00’de Bağdat Caddesi, Canoğlu apartmanı, 4. Kat Daire 24’te yapacağımız açılış kokteylimize bekliyoruz!

Binlerce teşekkür!

Dünya Astrolojisi-Türkiye kitabımın Suadiye Remzi Kitabevi’nde düzenlenen imza gününe katılan değerli öğrencilerime, okurlarıma, dostlarıma ve aileme gönül dolusu teşekkürlerimi gönderiyorum. Üç saat boyunca hayli yoğun ve bir o kadar memnuniyet verici bir atmosfer vardı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haftanın günlere göre değerlendirmelerine gelince…

Pazartesi günü boyunca Ay Akrep burcunda ilerliyor. Ülkemiz, gençlerimiz, çocuklarımız, sanatçılarımız, sporcularımızla ilgili konular gündemimizde daha fazla yer alabilir. Ay’ın Merkür-Plüton altmışlığını tetiklediği sabah saatlerinde yapacağımız yazışma ve konuşmalarda başarı elde etme şansımız yüksek gözüküyor. Ticari alışverişler, anlaşmalar açısından da değerlendirebiliriz sabah öğle saatleri arasındaki zaman dilimini. İşbirliği ile yürüyecek ortaklaşa işlerde başarı şansını yükselten Merkür-Kuzey Ay Düğümü altmışlığının olumlu enerjisi gün boyunca bizimle olacak. Yani yapacağımız işlerde başkalarıyla paslaşmak, birlikte hareket etmek avantajımızı arttıracak. Ay-Kiron üçgeninin etkili olduğu akşam saatleri ve sonrasını şifa ve terapi çalışmaları yapmak açısından değerlendirebiliriz.  

Salı gününün büyük çoğunluğunda Ay Akrep burcunda ilerliyor. Duygularımızı uç noktalarda hissedeceğimiz, etrafımızda olan bitene duyarsız kalamayacağımız bir gündeyiz. Mars altmışlığının kesinleştiği 05:45 sonrasında temel açısı kalmayan Ay, bu saat itibariyle Akrep burcunda boşlukta (Açısız) ilerlemeye başlıyor, ta ki Yay burcuna geçeceği 17:43’e kadar. Aradaki bu zaman dilimini olumsuz olarak nitelendirmemiz doğru olmaz. Sadece somut ve kalıcı sonuçlar almak pek zor olabilir, bu yüzden bazı girişimlerimizde Ay’ın boşlukta olmamasına özen gösterebiliriz. Gün boyunca çok etkili olan Güneş-Neptün üçgeni, etrafımızdaki insanlara karşı affedici ve merhametli bir biçimde yaklaşan yönümüzü motive edecek. Güzel duygular biriktirme, bizi yoran ve enerjimizi düşüren, ödeşme, hesaplaşma gibi duygulardan sıyrılma zamanı! Ne kendimizi, ne de başkalarını yükleyelim. Salıverin, serbest bırakın gitsin! Akşam saatleri sonrasında Ay Yay burcunda ilerliyor. Rahatlamaya, iyimserleşmeye başlıyoruz…

Çarşamba günü boyunca Ay Yay burcunda ilerliyor. İyimserlik ve pozitif bakış kazanacağımız bir gündeyiz. Ama özellikle Ay-Neptün karesinin etkili olduğu sabah saatleri boyunca fazla iyimserliğin getirdiği yanlışları ve hataları görememeye, yanılgılara açık bir zaman diliminde olacağız, dikkat! Beklentileri yükseltip, sonradan hayal kırıklığı yaşamayalım. Ay-Jüpiter altmışlığının etkili olduğu öğle sonrasındaki saatlerde girişeceğimiz işlerde daha kolay ve hızlı ilerleyebiliriz. Yabancılarla yapılan işler, seyahatler, eğitim, yayıncılık, hukuki işlerle ilgili konularda girişimler yapabilir, yol alabiliriz. Güneş-Kuzey Ay Düğümü altmışlığının etkili olduğu bu zaman diliminde önemi ve etkin pozisyondaki kişilerden, erkek figürlerinden destek alabiliriz. Paslaşarak daha güçlü bir şekilde ilerleyebiliriz. Ay-Satürn kavuşumunun etkili olduğu gece saatlerinde sıkışıklık, sıkıntı hissedebiliriz. Geçici bir durum olduğunu aklımızda bulundurup, bizi motive edecek kişilerle vakit geçirmemizde fayda var.

Perşembe günü boyunca Ay Yay burcunda ilerliyor. Yabancılarla yapılan işler, seyahatler, eğitim, yayıncılık, hukuki işlerle ilgili konularda önemli gelişmeler kaydedebiliriz, özellikle de günün ilk yarısında… Ay-Venüs kavuşumunun etkili olduğu sabah saatleri aşk ve ilişkilerden yana hayli şanslı gözüküyor. Ay-Uranüs üçgeninin etkili olduğu öğle saatleri civarında beklediğimizden de hızlı gelişmeler yakalayabiliriz. Yaratıcılığımızı, başkalarından farklarımızı vurgulamamızın tam zamanı! Bu açının ardından başka temel açısı kalmayan Ay, saat 13:36 itibariyle boşluğa giriyor ve günün kalanında boşlukta devam ediyor Yay burcundaki ilerlemesine…

Cuma gününe geçişte henüz Yay burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay, sabah 06:06’da Oğlak burcuna geçiyor. Organize ve planlı hareket etmemiz yoluyla başarı sağlayabileceğimiz bir gündeyiz. İş dünyası ve önemli kişilerin kariyerleriyle ilgili konular vurgu kazanabilir. Ülke olarak eleştiri ve karşıt görüşlere açık olduğumuz bir hafta sonundayız. Farkında olalım. Akşam saat 19:38’de kesinleşen Venüs-Kiron karesi, özel ilişkilerde dikkatli olmak, kırıcı sözlerden ve tavırlardan kaçınmak gereken birkaç günlük sürece vurgu yapıyor. İnatlaşma ve ısrar, ilişkimizi zedeleyebilir, kırılmalara ve kırgınlıklara sebep olabilir dikkat! Ay-Neptün altmışlığının etkili olduğu gecenin ilerleyen saatlerinde gergin enerjiyi atlatmaya, yumuşamaya, gevşemeye başlıyoruz.

Cumartesi günü boyunca Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Haftanın en yoğun ve dikkat çekici günündeyiz. Dikkatli, temkinli adımlar atmak, çalışıp gayret göstermek koşuluyla girişeceğimiz işlerde başarılı sonuçlar alma şansımız hayli yüksek! Bugünü iyi değerlendirebiliriz. Ay-Jüpiter karesinin etkili olduğu sabah erken saatlerinde duygusal abartılara açığız, dikkat! Yeme içme konusunu da abartabiliriz. Ay-Güneş altmışlığının etkili olduğu sabahın ilerleyen saatlerinde ilişkilerimizde dengeyi bulmaya başlıyoruz. Karşı cinsle ilişkiler, sosyal çevre ve ebeveynlerle ilişkiler açısından güzel bir zaman dilimindeyiz. Taleplerde bulunabilir, destekler alabiliriz. Venüs-Uranüs üçgeninin gün boyunca etkili olması, özel ilişkiler açısından HAFTANIN EN ŞANSLI GÜNÜNDE olduğumuzu gösteriyor. Ay’ın Plüton-Merkür altmışlığını tetiklediği akşam saatleri civarında da ikna yeteneğimizi daha güçlü bir şekilde kullanabiliriz. Önemli konuşmalar, yazışmalar, duyuru ve tanıtımlar açısından değerlendirebileceğimiz, sosyal ilişkiler açısından da keyifli saatlerdeyiz. Ay-Uranüs karesinin etkinleştiği gece saatlerinde ise şartlar beklenmedik yönde değişebilir, dikkat!

Pazar günü öğle sonrasındaki saatlere kadar Oğlak burcunda ilerleyen Ay, öğlen 12:56’da Mars ile kavuşumunu kesinleştirdikten sonra boşluğa giriyor. Bu sert kavuşum, sabah-öğle saatleri arasında sert ve gergin bir enerji akışına işaret ediyor. Sakarlıklara, kazalara, tartışmalara, şiddete yönelik eylemlere açık bir zaman dilimindeyiz, farkında olalım! Ay’ın saat 16:55’te Kova burcuna geçişiyle birlikte atmosfer de değişmeye başlıyor. Bilgi paylaşımına, sosyalliğe, iş birliğine, idealist işlere yönelik adımlar atmak için harika bir zaman dilimine giriyoruz. Takip eden saatlerde Merkür-Kiron üçgeni de etkinleşiyor. Şifalanma zamanı! Ay’ın Kova burcunda ilerlediği ve Merkür’ün de Kiron ile üçgen açıda olduğu bu harika zaman diliminde astroloji ve şifa çalışmalarını bir araya getiren Kozmik Merkezimizin açılışını yapacağız. Yıllardır hizmet verdiğimiz Caddebostan’daki merkezimizin üst katındaki bu yeni merkezimizde astroloji dersleri ve seminerlerinin dışında, yaşam dönüşümü dersleri, çiçek özleri ve taşlarla ilgili seminerler, aromaterapi workshopları, kozmik şifa terapisi, yoga dersleri, meditasyon uygulamaları da olacak. Ayrıca yeni merkezimizde Astroloji Shop ve Kiron Şifa Atölyesi ürünleri, Gaye Döşer gümüş takı ürünleri de bulunacak. Yeni yerimize Kozmik Merkez ismini verdik. 6 Kasım Pazar akşamı 18:00’de Bağdat Caddesi, Canoğlu apartmanı, 4. Kat Daire 24’te yapacağımız açılış kokteylimize bekliyoruz!

Sevgi, ışık ve umutla!

Öner Döşer, AMA, MAPAI, ISAR Cap

30 Ekim 2016, Pazar

Astroloji Okulu, Caddebostan

 

 

 

 

30.10.2016

Designed by Ongunsoft