Öner Döşer

5 Ağustos haftası

Bu sayfa 13185 kişi tarafından ziyaret edildi.

ŞANSIMIZ DÖNÜYOR!

Bir müddettir sıkıntılı ve zorlu etkiler ağırlıktaydı. Bu haftadan itibaren rahatlamaya başlıyoruz! Yazının başlığında gördüğünüz üzere, ŞANSIMIZIN DÖNDÜĞÜ, değerlendirebileceğimiz, iyi kullanırsak güzel gelişmeler yakalayabileceğimiz bir haftaya giriyoruz! Müjdeler olsun!

Haftanın değerlendirmelerini yaptığım videoyu izlemek için linki tıklayınız

https://www.youtube.com/watch?v=WB-j-fwZiaE

Şansımız dönüyor başlığının anlamı ne? Şans gezegeni olarak tanımladığımız Jüpiter’in direkt harekete dönmesi… Peki ne zaman? 11 Ağustos Pazar günü! Aşağıda Jüpiter’in durağan direkt harekete döndüğü zamanın haritasını görmektesiniz.

 

 

Haritanızda nerede?

Jüpiter’in Yay burcunda direkt harekete dönmesiyle birlikte, haritamızda Yay burcunun bulunduğu alanda bir müddettir gerileyen şanslar tekrar kapımızı çalabilir! Ya da genişleme ve gelişme yönünde bir müddettir kesilen hareketimiz, tekrar aktif olabilir. Yükselen burcunuza göre Yay burcunun kaçıncı eve denk düştüğüne bakarak, bu konuda genel bir kanaat edinebilirsiniz. Önümüzdeki hafta içinde bu konuyu ele alan bir SÜRPRİZ CANLI YAYIN yapacağım. Youtube’daki Astroloji Televizyonu kanalımıza abone olup yayından anında haberdar olarak, canlı yayına katılabilir, akış içerisinde bana soru sorabilirsiniz. Son yaptığımız yayını izlemek için linki tıklayınız  https://www.youtube.com/watch?v=lghUNHVMyCI&t=27s

İletişim hızlanıyor-Çözüm bulma şansımız artıyor!

Ayrıca iletişim gezegeni Merkür de ortalama hızına vardığı 11 Ağustos günü Aslan burcuna geçiyor ve gölgesinin dışına çıkmaya hazırlanıyor. Gölge dışına çıkması, gerilemeye başladığı 4 derece 27 dakika Aslan’a 15 Ağustos’ta varacak, yani bir müddettir bekleyen işler artık iyice ilerleyecek. Aslan burcunun haritamızda denk düştüğü alanda iletişim hareketlenirken, daha evvelce oluşmuş sorunlara çözüm bulma şansımız da artıyor. Önümüzdeki hafta yapacağım SÜRPRİZ CANLI YAYIN esnasında bu konuya da yer vereceğim.   

Haftanın en şanslı günleri!

Güneş-Jüpiter üçgeni ve Venüs-Jüpiter üçgeninin etkili olduğu Çarşamba ve Perşembe günleri bu haftanın en şanslı iki günü olarak sayılabilir! Ayrıca Ay’ın Yay burcunda hareket ettiği ve bu açıları çalıştırdığı Cuma ve Cumartesi günlerinde de güzel gelişmeler yakalayabiliriz. Haritamızda Aslan ve Yay burçlarının bulunduğu evlerin konularında güzel gelişmeler yakalayabileceğimiz hafta genelinde finansal konular, seyahatler, eğlenceli aktiviteler, tatiller, ilişkiler gibi Jüpiter ve Venüs doğasındaki hayat alanlarında akışkanlık kazanmaya başlayabiliriz. Jüpiter’in durağan direkt harekete döneceği 11 Ağustos sonrasından itibaren akışkanlık artmaya başlayacak.

Alım satım açısından uygun zamanlar

Ay-Merkür üçgeninin etkili olduğu Perşembe günü öğle sonrası-akşam saatleri arasında önemli konuşmaları, yazışmaları, paylaşımları, tanıtım ve pazarlamaya yönelik işleri, ticari işleri, alım satım işlerini gerçekleştirebiliriz. Venüs-Jüpiter üçgeninin etkili olduğu gün genelinde, ama özellikle öğle sonrasında finansal yatırımlar, para işleri, alım satım açısından güzel bir atmosferde olacağız, değerlendirebiliriz.

Türkiye astroloji haritası

Jüpiter’in direkt harekete dönmesiyle birlikte Türkiye astroloji haritasının askeri konuları temsil eden 6.evi de hareketlenmeye başlıyor. Dolayısı ile askeri konularda daha girişimci bir profil çizebiliriz. Konuşulan operasyonlar açısından dikkat çekici bir haftaya giriyoruz, Ay da giderek büyümekte, 15 Ağustos’taki dolunaya doğru hareketlilik artışı tahmini yapabiliriz.

Merkür’ün tekrar Aslan burcuna geçiş yapacağı 11 Ağustos’tan itibaren para piyasalarında gelişmeler bekleyebiliriz. Bayram sonrasında önemli yeni uygulamalar, açıklamalar, çözümler devreye girebilir.

 


MESLEK Mİ SEÇİYORSUNUZ?

FİNANSAL GÖSTERGELERE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

MERKÜR, VENÜS & MARS’A DANIŞIN!

Bizi harekete geçiren en temel davranış, karar ve becerilerimizin ardında Merkür, Venüs ve Mars’ın etkileri olduğunu biliyoruz. Peki bu üç gezegenin meslek ve finans göstergesi olarak hayatlarımıza nasıl yön verdiklerini biliyor muyuz?

Merkür, Venüs & Mars’ın temsil ettiği meslekler ve finansal göstergeler nelerdir ve bu göstergeler haritalarda nasıl tespit edilirler. Mesleğinizi seçerken sizi yönlendiren neydi veya siz danışanınıza ona uygun bir meslek önermek ister misiniz? Astroloji Okulu mezunlarından Burcu Çakır’ın bu seminerinde doğum haritalarında Merkür, Venüs ve Mars’ın mesleki ve finansal gösterge olarak neleri ifade ettikleri konusunda zengin bilgiler bulacak, haritaya bakış açınızı genişleteceksiniz. Bilgi ve kayıt için info@astrolojiokulu.com ve 0532 284 89 79

Web sitesinde detaylı açıklama bulabilirsiniz https://astrolojiokulu.com/tr/portfolio/yaz-seminerleri-burcu-cakir/

 


HORARY ASTROLOGY - CAST A CHART FOR YOUR QUESTION!

Oner DOSER - AstroArt School of Astrology

Soru Astroloji olarak çevirdiğimiz Horary Astrology branşı anlık soruların cevaplanması üzerine kurulu harika bir alandır. İlginç keskinlikte cevaplar soran kişileri bile şaşırtabilir! İngilizce olarak hazırlanmış videomuzu izleyebilir, bu alan hakkında bilgi alabilir, çalışılan örnek harita üzerinde nasıl pratik edildiğini görebilirsiniz! https://www.youtube.com/watch?v=DyfdHFSJOig&t=227s


Haftanın günlere göre değerlendirmesine gelince…

Pazartesi günü boyunca Ay Terazi burcunda ilerliyor. Huzur ve denge aradığımız bir gündeyiz. Ay-Venüs altmışlığının etkili olduğu sabah saatlerinde ilişkilerden yana şanslıyız! Ay-Güneş altmışlığının etkili olduğu öğle saatlerini hayatımızda önemli ve etkili kişilerle, otorite figürleriyle görüşmeler için kullanabiliriz. Ay-Jüpiter altmışlığının etkili olduğu ikindi civarındaki zaman dilimini hukuki, finansal, eğitsel konularda girişimler, yayınlar, seyahatlerle ilgili işler açısından değerlendirebiliriz. Ay-Satürn karesinin etkili olduğu akşam saatleriyle sıkıntılı, engellerle dolu gözüküyor, gecikmelere karşı önlemci olabiliriz! Ay-Ay Düğümleri karesinin de etkili olduğu akşam saatleri sonrasında bizi sıkıştıran kadersel durumlarla karşılaşabiliriz. Gecenin ilerleyen saatlerinde Ay-Plüton karesinin zorlu etkileri de devreye giriyor. Tehlikeli ve riskli iş ve durumlardan uzak dursak iyi ederiz! 

Salı gününün büyük çoğunluğunda Ay Terazi burcunda ilerliyor. Ay-Mars altmışlığının etkileriyle güne enerjik başlıyoruz. Güzel bir yürüyüş, koşu veya egzersiz iyi gelebilir. Ay-Merkür karesinin etkili olduğu sabahın ilerleyen saatlerinde tartışmalara açık olacağız, dikkat! Talep ve teklifte bulunmak açısından uygun bir zamanda değiliz, farkında olalım! Saat 10:53’te boşluğa giren ve günün büyük çoğunluğunda boşlukta ilerleyen Ay saat 18:31’de Akrep burcuna geçiyor. Akşam saatlerinde gelişen durumlar karşısında iç sesimizi dinlememizde ve sezgilerimize güvenmemizde fayda var! 

Çarşamba günü boyunca Ay Akrep burcunda ilerliyor. Ay-Uranüs karşıtlığında başladığımız günün sabah saatlerinde beklenmedik, sarsıcı, şaşırtıcı durumlarla ve olaylarla karşılaşabiliriz. Ay-Venüs karesinin etkili olduğu öğle saatleri sonrasında ilişkilerde zorlanabiliriz. Bu yüzden karşı tarafa baskı yapmaktan, kısıtlamaktan kaçınmamız yerinde olur. İlişkilerde beklenmedik kopmalara açık bir gündeyiz zira! Akşam saatlerinde buna bir de Ay-Güneş karesi ekleniyor ki, ilişkileri hepten zorlaştırıyor! Kadın-erkek ilişkilerinde, ebeveyn ilişkilerinde, iş ilişkilerinde rekabet, anlaşmazlık, dengesizlik atmosferindeyiz, farkında olalım! Ay-Satürn üçgeninin etkili olduğu gece saatlerinde sular duruluyor! Sakinleşme enerjisi devreye giriyor ve sabır göstermeye daha yatkın olmaya başlayacağımız bir zaman dilimine giriyoruz. Aklı başında konuşmalar, tavsiyeler açısından gece saatlerini tercih edebiliriz! Ay-Neptün üçgeninin etkili olduğu gecenin ilerleyen saatleri manevi açıdan doyum verici, ruhsal çalışmalar, meditasyonlar, ibadetler açısından verimli bir atmosfer sunuyor, değerlendirebiliriz!

Perşembe gününün büyük çoğunluğunda Ay Akrep burcunda ilerliyor. Ay-Plüton altmışlığının etkili olduğu sabah erken saatlerine kendimizi etkili bir şekilde ifade edebiliriz. Ay-Mars karesinin etkili olduğu öğle saatlerinde ise fazla agresif hissedebilir, gereksiz zorlamalara kalkışabiliriz, sakar ve kazalara açık bir enerji akışı var dikkat! İntikamcı davranışlardan, ödeştirme sevdasından uzak dursak iyi ederiz! Ay-Merkür üçgeninin etkili olduğu öğle sonrası-akşam saatleri arasında önemli konuşmaları, yazışmaları, paylaşımları, tanıtım ve pazarlamaya yönelik işleri, ticari işleri, alım satım işlerini gerçekleştirebiliriz. Saat 17:57’de boşluğa giren Ay saat 23:34’te Yay burcuna geçiyor. Venüs-Jüpiter üçgeninin etkili olduğu gün genelinde, ama özellikle öğle sonrasında finansal yatırımlar, para işleri, alım satım açısından güzel bir atmosferde olacağız, değerlendirebiliriz.

Cuma günü boyunca Ay Yay burcunda ilerliyor. Uluslararası haberlere, gelişmelere açık bir gündeyiz. Türkiye astroloji haritasının 6.evi iyice aktifleşiyor. Askeri konularda gelişmeler olasıdır. Ayrıca memurlar, hizmet sektörleri ve sağlık konularında haberler, paylaşımlar devreye girebilir. Ay-Kiron üçgeninin etkili olduğu sabah saatlerinde şifa enerjisi hissediliyor. Başkalarına yardım, yüreklendirme, iyimserleştirme açısından güzel bir atmosferdeyiz, değerlendirebiliriz. Ay-Jüpiter kavuşumunun hoş, uğurlu enerjisi gece saatlerinde kendini göstermeye başlıyor! Bu geceyi değerlendirebiliriz!

Cumartesi günü boyunca Ay Yay burcunda ilerliyor. Ay’ın Jüpiter, Venüs ve Güneş ile kavuşum ve uyumlu açılarının etkili olduğu sabah erken saatleri her türlü iş ve girişim, niyet ve hareket için kullanabiliriz. Ay-Neptün karesinin etkili olduğu sabahın ilerleyen saatlerinde ruhsal çalışmalar yapabiliriz. Manevi açıdan doyum verici, ama dünyevi işler açısından yanılgılar veya hayal kırıklıklarına da açık olacağız sabah saatlerinde, farkında olalım! Ay-Mars üçgeninin etkili olduğu akşam saatleri cesaret ve girişimcilik ruhu isteyen işler açısından gayet güzel bir atmosfer oluşturuyor. Spor, yürüyüş, egzersiz, yoga gibi çalışmalar açısından harika bir zaman dilimindeyiz! 22:50 sonrasında başka temel açısı olmayan Ay boşluğa giriyor.

Pazar gününe geçişte henüz Yay burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 07:49 itibariyle Oğlak burcuna geçiyor. Ay-Kiron karesinin etkili olduğu akşam saatleri kırılganlık içeriyor, sakarlık, sağlık sorunları ihtimalini barındırıyor, dikkat! Ay-Uranüs üçgeninin etkili olduğu gece saatlerinde güzel gelişmelere, sürprizlere açı olacağız. Ve ayrıca yenilenme yönünde atılacak yeni adımlar açısından güzel bir zaman dilimindeyiz. Şans gezegeni Jüpiter durağan direkt harekete 16:37 itibariyle dönüyor. Jüpiter’in Yay burcunda direkt harekete dönmesiyle birlikte, haritamızda Yay burcunun bulunduğu alanda bir müddettir gerileyen şanslar tekrar kapımızı çalabilir! Ya da genişleme ve gelişme yönünde bir müddettir kesilen hareketimiz, tekrar aktif olabilir. Yükselen burcunuza göre Yay burcunun kaçıncı eve denk düştüğüne bakarak, bu konuda genel bir kanaat edinebilirsiniz. Gece saat 22:45’te Merkür Aslan burcuna geçiyor. Aslan burcunun haritamızda denk düştüğü alanda iletişim hareketlenirken, daha evvelce oluşmuş sorunlara çözüm bulma şansımız da artıyor.

İYİ BAYRAMLAR!

Sevgi, ışık ve umutla!

Öner Döşer, AMA, ISAR Cap

OPA Türkiye Temsilcisi, APAI Üyesi

AstroArt Astroloji Okulu Kurucusu

 

 

 

02.08.2019

Designed by Ongunsoft