Öner Döşer

9 Aralık Haftası

Bu sayfa 8085 kişi tarafından ziyaret edildi.

9 ARALIK HAFTASINA ASTROLOJİK BAKIŞ

Zihinsel aktiviteler açısından güzel bir haftaya giriyoruz. Yeni şeyler öğrenebilir, bildiklerimizi başkalarıyla paylaşabiliriz.

Haftanın ilk yarısında etkili olacak Merkür-Uranüs üçgeni, yeni ve yaratıcı fikirlerle ortaya çıkmak için güzel bir zaman diliminde olacağımızı gösteriyor. Eğitim, yayıncılık, sosyal medya, radyo ve yayıncılık alanlarında yeni yöntemler deneyerek başarı sağlayabiliriz.

Haftanın ikinci yarısında etkili olacak Jüpiter-Satürn üçgeni, idealize ettiğimiz şeyleri gerçekleştirme şansımızı arttırıyor. Ayağı yere basan, sağlam projelerimizde başarı sağlayabiliriz.

Haftanın günlere göre detaylı değerlendirmelerine gelince…

Pazartesi günü boyunca Ay Balık burcunda ilerliyor. Duygusallığın ve fedakarlığın ön planda olacağı bir gündeyiz. Sabah erken saatlerden itibaren çok etkin olacak Ay-Plüton altmışlığı, güçlü destekler alma şansımızı arttırıyor. Önemli ve etkin pozisyondaki kişilerle görüşmeler açısından öğle saatlerine kadarki süreci değerlendirebiliriz. Ay-Güneş karesinin etkin olacağı öğle sonrasındaki saatlerde ise şartları fazla zorlamamak daha yerinde olabilir. Karşı cinsle ilişkilerde, sosyal ilişkilerde, otorite temsilcisi figürlerle gerginlik riski artıyor. Fikir ve görüşlerimizi kolay kabul ettiremeyebiliriz. Rekabete açık saatlerdeyiz. Akşam sonrası ve gece saatlerinde ise Ay’ın hem Satürn, hem de Jüpiter ile uyumlu üçgen açıları var. Bu saatlerde daha kolay başarı sağlayabilir, daha hızlı ilerleyebiliriz.

Salı gününe başlarken Ay Balık burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde etkili olacak Ay-Venüs altmışlığı, sevgi ve duygu paylaşımları açısından harika bir zaman diliminde olacağımızı gösteriyor. Sabah erken saatlerde girişeceğimiz işlerde daha kolay ilerleyebilir, destekler alabiliriz. Bu uyumlu açının ardından açısı kalmayan Ay saat 08:40 itibariyle boşluğa giriyor. Bu saat sonrasında bazı belirsizlikler olabilir, ama Ay-Venüs arasındaki uyumlu açının olumlu etkileri öğle sonrasındaki saatlere kadar devam edecek. Saat 15:05’te Ay Koç burcuna geçiyor. Hareket ve kararlılık kazanmaya başlıyoruz. Hızlı hareket edebilme kabiliyetiyle, aceleciliği birbirinden ayırmamız gereken saatlerdeyiz. Ay-Mars karşıtlığının etkin olacağı akşamüzeri saatlerinde gereksiz acelecilik yüzünden olumsuz etkilerle karşılaşma riskimiz hayli fazla. Tartışmalara, sakarlıklara, kazalara açık olacağımız bu saatlerde dengeyi iyi ayarlamamız gerekiyor. Gece saatlerinde gergin etkiler nispeten azalıyor. Gün boyunca etkin olacak Merkür-Uranüs üçgeni, yeni ve yaratıcı fikirlerle ortaya çıkmak için güzel bir zaman diliminde olacağımızı gösteriyor. Eğitim, yayıncılık, sosyal medya, radyo ve yayıncılık alanlarında yeni yöntemler deneyerek başarı sağlayabiliriz.

Çarşamba günü boyunca Ay Koç burcunda ilerliyor. Hareketli, tempolu, dinamik bir gündeyiz! Sabah erken saatlerde etkin olacak Ay-Uranüs kavuşumu güne hızlı başlayacağımızı gösteriyor. Beklenmedik gelişmelere, durum değişikliklerine açık saatlerdeyiz. Ay-Merkür üçgeninin etkin olacağı sabahın erken saatlerinde iletişimsel ve ticari konularda güzel gelişmeler yakalayabiliriz. Sabahın ilerleyen saatlerinde ise gergin etkiler devreye giriyor. Güç çekişmelerine ve hırpalayıcı duygusal etkileşimlere açık olacağımız öğle üzeri saatlerde şartları gereğinden fazla zorlamamak daha isabetli olabilir. Gergin etkiler öğle sonrasında biraz daha azalıyor. Ama gece saatlerinde yakınlaşan Ay-Jüpiter karesinin etkileriyle problemleri büyütme riskimiz var.

Perşembe gününün büyük çoğunluğunda Ay Koç burcunda ilerliyor. Hızlı gelişmelere açık bir gündeyiz. Sabaha karşı saatlerde kesinleşen Ay-Güneş üçgeninin olumlu enerjisi sabah saatlerine de yayılıyor. Sabah saatleri ve öğle saatleri civarında girişeceğimiz işlerde daha güçlü destekler alabiliriz. Karşı cinsle ilişkiler, ailevi ilişkiler açısından olumlu enerjiler işbaşında olacak bu saatlerde. Önemli, etkin pozisyondaki kişilerle, patron, amir, müdür vasfında kişilerle görüşmeler açısından değerlendirebiliriz bu saatleri. Ay-Venüs karesinin ilişkilerde dengesizlik yaratabilecek etkileri öğle sonrası saatlerde devreye giriyor. Akşamüzeri saatler civarında da etkin olacak bu açı, özel ve sosyal ilişkilerimizde dikkatli olmamız gereken saatlerde olduğumuzu gösteriyor! 17:37’de Venüs ile son temel açısından sonra başka açısı kalmayacak olan Ay, bu saat sonrasında ilerlemesine boşlukta devam ediyor. 22:40’ta Ay Boğa burcuna geçiyor. Duygusal anlamda istikrar ve denge kazanıyoruz.

Cuma günü boyunca Ay Boğa burcunda ilerliyor. Sakinlik ve durağanlık kazanmak isteyeceğimiz bir gündeyiz. Aradığımız huzuru bulabilir, duygusal anlamda istikrarlı hissedebiliriz. Sabah erken saatlerde Ay-Neptün altmışlığının duygusal anlamda besleyici, destekleyici etkileri sabah erken saatlerinde devrede olacak. Mistik ve ruhsal çalışmalar açısından güzel saatlerdeyiz, değerlendirebiliriz. Öğle saatleri civarında huzurlu, akışkan ve rahat bir atmosfer var. Öğle sonrasındaki saatlerde Ay-Plüton üçgeninin destekleyici ve güçlendirici etkileri devreye giriyor. Etkin ve önemli pozisyondaki kişilerle görüşmek, iş amaçlı projeleri aktif etmek açısından güzel saatlerdeyiz. Gün boyunca etkili olacak Jüpiter-Satürn üçgeni, idealize ettiğimiz şeyleri gerçekleştirme şansımızı arttırıyor. Ayağı yere basan, sağlam projelerimizde başarı sağlayabiliriz.

Cumartesi günü boyunca Ay Boğa burcunda ilerliyor. Genel anlamda sakin ve huzurlu bir gündeyiz. Ay-Jüpiter altmışlığının etkin olacağı sabah erken saatlerinde bu enerji daha da belirgin gözüküyor. Yeni girişeceğimiz işler, yapacağımız görüşmeler, parasal işler açısından sabah saat 09:50 civarından öncesini değerlendirebiliriz. Bu saat sonrasında Ay-Satürn karşıtlığına doğru ilerliyor olacak. Yani engellenmelerle, gecikmelerle karşılaşabiliriz. Ya da girişeceğimiz önemli işleri ve görüşmeleri öğle sonrasına, Ay-Satürn karşıtlığının gergin etkilerinin azalmaya başlayacağı zamana bırakabiliriz. Gece saatlerinde yakınlaşan Ay-Venüs üçgeninin olumlu etkileri belirginleşmeye başlıyor. Gece boyunca aşk ve ilişkilerden yana şanslı saatlerdeyiz. Eğlenceli ve keyifli aktivitelere zaman ayırabiliriz.

Pazar günü sabah saatlerinde Ay henüz Boğa burcunda ilerliyor. Sabaha karşı saatlerde kesinleşen Ay-Venüs üçgeninin uyumlu enerjisiyle güne olumlu başlıyoruz. Sabah saatlerinde aşk ve ilişkilerden yana şansımız yerinde olacak. 04:54’te son açısını yapan Ay, saat 08:40’a kadar boşlukta (açısız) ilerliyor. Bu saat sonrasından itibaren İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak olan Ay, günün geri kalanında iletişimin aktif akacağını gösteriyor. Gezip tozmak, yeni şeyler öğrenmek açısından güzel bir gündeyiz. Ay-Neptün karesinin dengesiz etkilerinin devrede olacağı öğle sonrasındaki saatlerde duygusal anlamda istikrarı sağlamakta zorlanabiliriz. Yanlış kararlar verme eğiliminde olabiliriz bu saatlerde. Ay-Mars üçgeninin etkin olacağı akşamüzeri saatlerinden itibaren enerjimiz yükseliyor. Daha kararlı, daha net olacağımız saatlerdeyiz.

Keyifli, sağlıklı ve mutlu bir hafta dileğiyle!

Öner DÖŞER

8 Aralık 2013, Pazar

ASTROLOJİ OKULU, Caddebostan

 

Haftanın burçlara göre görüntülü değerlendirmeleri için www.astrolojitelevizyonu.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz   

08.12.2013

Designed by Ongunsoft