Öner Döşer

Hakkımda

AstroArt Astroloji Okulu, Astroloji Okulu Yayınları ve Astroloji Televizyonu kurucusu, astroloji eğitmeni, yazarı ve danışmanı olan astrolog Öner Döşer, dünyaca tanınmış hocası Amerikalı astrolog Robert Zoller tarafından kendisine verilen unvan ile Ortaçağ Astrolojisi Uzmanıdır (AMA).

Üçü İngilizce olmak üzere 20 kitabı, The Astrological Journal, The Career Astrologer gibi dünyanın saygın Astroloji yayınlarında ve ISAR web sitesinde makaleleri yayımlanmıştır. Yurt dışında düzenlenen çeşitli astroloji organizasyonlarında konuşmacı olarak yer almıştır.

Öner Döşer, Türkiye’de astrolojinin doğru bilgisinin ve kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirdiği tüm çalışmalarını pekiştirmek üzere 2012 yılından bu yana her yıl Uluslararası Astroloji Günleri ile astroloji alanında dünyaca tanınmış isimleri ülkemiz topraklarında, astrolojiseverler ve astroloji öğrencileriyle buluşturmaktadır.

Şimdiye kadar 900’ü aşkın astroloji öğrencisi yetiştirmiş bir astroloji eğitmeni olarak Döşer, 2016 itibariyle AstroArt Astroloji Okulu öğrencilerine yol açacak önemli işbirliklerine imza atmış, Astroloji Okulu’nu APAI ve ISAR’ın onaylanmış okulları listesine yerleştirmiştir.

The Association of Professional Astrologers International (APAI) üyesi, International Society for Astrological Research (ISAR) Yeterlilik Sertifikası sahibi ve Organization for Professional Astrology (OPA) Türkiye Temsilcisi’dir. 

 

Designed by Ongunsoft