Danışmanlık

Yüzyüze Danışmanlık

Yüzyüze danışmanlık hizmeti AstroArt Ltd. Şti.'nin Bağdat Cad. No: 378 Kat:3 D:9 Suadiye - Kadıköy / İstanbul adresinde bizzat katılımınızla verilmektedir. 

Danışmanlık Hakkında

 

 

Danışmanlık alabileceğiniz konular

* Kişisel potansiyelleriniz, mutluluğunuzu sağlayabilecek faktörler

* Ruhsal gelişim

* Sağlık

* İlişkiler ve evlilik

* Çocuklar

* Sosyal statü

* Kariyer hayatı, mesleki beceriler

* Ekonomik durum

Danışmanlık için gerekli olanlar

* Ad, soyadı, doğum yeri, tarihi ve saati

* Hakkınızda kısa bilgi veren bir yazı

* Özellikle üzerinde durulmasını istediğiniz konular

Doğum saatinizin kesinliğinden emin değil iseniz

* Evlilik-boşanma tarihleri (uzun süren bir beraberliğin başlangıcı veya bitişi)

* Çocuk doğum tarihi (mümkünse yıl, ay, gün ve saat olarak)

* Ailede çok yakınların vefatı (anne, baba, kardeş, eş)

* Önemli bir ameliyat, kaza vs.

* İş hayatında dönüm noktası olabilecek tarihler (başlangıç, terfi, ayrılma)

* İlaveten sizin için önemli herhangi bir tarih de olabilir.

Rektifikasyon (Doğum saati tespit) sadece danışmanlık alanlara sunulan bir hizmettir. Danışmanlık harici rektifikasyon çalışması yapılmamaktadır.

Seans şu sırada ilerleyecektir:

* Doğum haritasının potansiyellerinin genel analizi.

* İlerletim teknikleri kullanılarak, özellikle görüşme tarihinden itibaren özellikle önünüzdeki bir yıl içinde karşılaşmanız olası durumların gözden geçirilmesi, hangi periyotlar içerisinde olduğunuzun saptanması.

Bu seçenekte, doğum haritanızın genel ilerleyişi, uzun dönemli gidişatınızın değerlendirilmesi, diğer kişilerle olan ilişkileriniz ve genel durumunuz detaylı olarak incelenerek size bilgi verilir.


Online Danışmanlık

İstanbul dışında ikamet etmeniz veya Yüzyüze Danışmanlık almaya vakit ayıramamanız durumunda On-line Danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Skype ya da telefon aracılığıyla danışmanlık verilmektedir.

Görüşme esnasında, aynen yüz yüze danışmanlıkta olduğu gibi, doğum haritanız, ilerletilmiş haritalarınız ve önümüzdeki bir yıllık dönem için değerlendirmeler yapılmaktadır. 


Synastri ve kompozit

İkili ilişkilerinizle ilgili karşılaştırmalı analizlerin yapıldığı çalışmadır. Partnerinizle, eşinizle, ebeveynlerinizle, çocuklarınızla (sadece bir kişi için) karşılaştırmalar yapılarak, ilişkiniz içerisinde zayıf ve güçlü yönler tespit edilir. İlişkinizin bileşik haritası çıkartılarak, genel gidişat, karşılaşılması muhtemel etkiler üzerine değerlendirmeler yapılır.

Bu konuda danışmanlık almak için randevu almanız, ardından partnerinizin ve sizin gün, ay, yıl, saat ve yer olarak doğum bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Öncelikle partnerinizin genel eğilimleri hakkında özet bir bilgi verilecek, ardından onun ve sizin ilişkideki beklentilerinizin birbiriyle ne denli örtüştüğü ve oluşturacağınız bir evliliğin nerelerde daha uyumlu, nerelerde aksama olasılıkları olduğu, ilişkinizin bu dönemde nasıl bir aşamadan geçtiği ve nereye doğru ilerlemekte olduğu üzerinden değerlendirmeler yapılacaktır. Danışmanlık süresi 1 saattir. 


Bilgi ve kayıt:

Randevu talepleriniz için info@astrolojiokulu.com adresine müracaat ediniz. Şahsınızla alakalı sormak istediğiniz anlık sorularınıza yanıt bulmaya çalışacağız. Hakkınızda kısa bir bilgi ve yukarıdaki sorulara ilişkin cevaplarınızı, randevu tarihinden iki gün önce yukarıdaki e-posta adresine göndermeniz rica olunur.

Danışmanlık almak için doğum saati bilginizin net olması gerekmektedir. Doğum saati bilinmezliği durumlarında danışmanlık öncesinde, rektifikasyon@astrolojiokulu.com adresi ile iletişime geçerek rektifikasyon hizmeti alabilirsiniz.

Danışmanlık bedeli: 1.550 TL + KDV = Toplam 1.829 TL
Rektifikasyon bedeli: 350 TL + KDV = Toplam 413 TL

 

Astroloji Rehberliğinde Mükemmel Doğanızı Keşfedin!