Astroloji Okulu

Astroloji Okulu Hakkında

AstroArt Astroloji Okulu uluslararası standartlarda kabul gören yüksek nitelikli astroloji eğitimi sunmak ve bu eğitimi ülke genelinde yaygınlaştırmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze dek geçen süreçte kendisine hedef olarak belirlediği bu kuruluş felsefesi doğrultusundaki gayretleri, okulu ülke bazında en etkin eğitim sunan kurumlar arasına taşımıştır. AstroArt Astroloji Okulu etkin ve nitelikli bir eğitimin yanı sıra, ülke bazında daha aktif ve işbirlikçi bir astroloji camiasının oluşmasına da liderlik etmektedir.

Okulumuz hakkında detaylı bilgi için linki tıklayın! 

https://astrolojiokulu.com/tr/

Eğitim sistemi ve eğitmenler

Öğrencilerimize sunduğumuz hem klasik, hem de modern yöntemleri harmanlayan eğitim programının derinliği okulumuza gösterilen ilginin başlıca sebebidir. Temel eğitim seviyesini tamamlayarak astroloji alanında ileri seviyede uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için açılan Medikal Astroloji, Dünya Astrolojisi, Finans Astrolojisi, Ezoterik Astroloji, Uranyen Astroloji, Kozmik Astroloji, Soru Astrolojisi ve Seçim Astrolojisi gibi çok çeşitli uzmanlaşma alanlarındaki kurslar ise tereddütsüz okulun kendi alanında lider bir konuma ulaşmasına olanak sağlamıştır. Bu eğitimler kendi alanlarında uzman olan eğitmenler tarafından verilmektedir.

AstroArt Astroloji Okulu olarak 2015 yılından beri uluslararası camiada tanınmış eğitimcileri kadrosuna dahil etmekten ötürü gurur duyarız. Yabancı eğitmenler tarafından sunulan online derslerde öğrencilere simultane çeviri imkanı sağlanarak bilgiye ulaşmakta dil sınırlarının kaldırılması amaçlanmıştır.

Eğitim Programımız için linki tıklayın! 

https://astrolojiokulu.com/tr/egitim-programi/

İnteraktif, canlı online eğitim

Tüm eğitim hayatımız boyunca bilginin öncelikle ülke genelinde yaygınlaştırılması için teknolojik imkanları değerlendirmek gerektiğine inandık. 2009 yılında astroloji alanında Türkiye’de ilk kez tarafımızdan gerçekleştirilen online eğitim sistemini kurduk.

Online derslerimizde de, yüzyüze derslerimizde olduğu gibi kapsamlı bilgi paylaşımında bulunuyoruz ve derslere katılan öğrencilerimizin bireysel haritaları üzerinde çalışmalar yapan uygulamalı bir eğitim programı sunuyoruz. Ve yine bir ilk olarak kurmuş olduğumuz astroloji televizyonu üzerinden yaptığımız yayınlarla eğitimde ülke sınırları dışına taşıp dünyanın farklı yerlerine kadar uzandık. Eşit fırsat özgürlüğü anlayışı çerçevesinde kaliteli eğitimi ülkenin her alanına ulaştırmak adına bu hizmetimizi çok önemsiyoruz.

2012 yılında astrolojik videoların paylaşımı amaçlı kurulmuştur. Haftalık, aylık öngörü videolarının yanı sıra, Astroloji Öğreniyoruz başlıklı videolarla astrolojiye giriş bilgisi paylaşılmaktadır. Ayrıca düzenlenen ücretli / ücretsiz seminerler paylaşılmaktadır.

Online Eğitim hakkında bilgi almak için linki tıklayın! 

https://astrolojiokulu.com/tr/online-egitim/

Diploma – Uluslararası onaylar- Temsilcilik

Astroloji eğitimi konusunda uluslararası düzeyde kabul görmüş yüksek standartlara ulaşmayı asli kuruluş amaçları arasında gören AstroArt Astroloji Okulu, eğitim standardıyla 2015 – 2016 dönemi itibariyle astroloji camiasında saygın yeri olan iki önemli kuruluşun tanıdığı-programını onayladığı- okullar listesine girmiştir.  Astroloji eğitimini diplomayla belgelendirmek, mesleki saygınlığın hem yurt içi hem dünya genelinde tanınabilmesi açısından önemlidir.

Okulumuzun üç yıllık eğitim programı ISAR (Uluslararası Astroloji Araştırmaları Birliği) tarafından ve APAI (Uluslararası Profesyonel Astrologlar Birliği) kurulu tarafından yapılan değerlendirmede AstroArt Astroloji Okulu (ASA) istenilen profesyonel standartlara tamamıyla uygun bulunarak onaylanmıştır. Bu onay, okulumuz tarafından verilecek diplomanın, ISAR ve APAI’nin eğitimine onay verdiği dünyanın diğer saygın astroloji okullarının verdiği diplomayla eşdeğer kabul edildiğini göstermektedir.

Detaylı bilgi: www.astrolojiokulu.com

Astroloji Gazetesi

2006 yılında astrolojik bilimsel makaleler yazılmak üzere kurulmuş olup, Astroloji Okulu web sitesinin altında okuyucularıyla buluşmaya devam etmektedir.

Astroloji Gazetesi için linki tıklayın! 

https://astrolojiokulu.com/tr/astroloji-gazetesi/

AstroArt Astroloji Okulu Yayınları

Online eğitim ve web televizyonu uygulamalarının dışında, 2014 yılında kurulan yayınevi aracılığıyla ulusal veya uluslararası çeşitli astroloji yayınları okul bünyesinde neşredilmektedir. Eğitmenlerin derslerde kullandığı kitaplar, uzmanlarımızın yayınları, muhtelif araştırma konuları bunlardan bazılarıdır. Yanı sıra Glenn Perry, Lea Imsiragic, Deborah Houlding ve Benjamin Dykes gibi uluslararası eser veren kıymetli astrologların yayınları tercüme edilerek, Türk okurlarla buluşturulmuştur.

Ülkemizde uzun yıllar açlığını çektiğimiz nitelikli astroloji yayınları alanında da önemli bir ihtiyacı giderdiğini düşündüğümüz yayınevimizden şimdiye dek 20 tane eser yayınlamış bulunmaktayız. Yayınevimizden çıkan kitaplar arasında mezunlarımızdan bazılarının kitapları da bulunmakta, bu konuda eser verme arzusunda ve yeteneğinde olan mezunlarımız desteklenmektedir. Burçlar Hakkında Her Şey kitabımız 12 yazarlıdır ve bu yazarların çoğunluğunu okulumuzun mezunları oluşturmaktadır. İlişkiler Astrolojisi, Ay Düğümleri gibi astroloji öğrenme arzusunda olan kişilere kapsamlı bilgiler sunan kitaplarımızın müşterek ve tek yazarları da yine okulumuz mezunlarındandır.

Uluslararası Astroloji Günleri Organizasyonu

Okulumuz doğu ve batı kültürlerinin sentezlendiği ve iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’da yer almaktadır. Şehir yüzyıllardır kültürler arası geçişe bir köprü vazifesi görmektedir. Bu özellikli konumundan ötürü okulumuzun üstlendiği bir başka misyon da her iki kültürden astroloji severleri bir araya getirerek, uluslararası düzeyde bilginin ve astroloji alanındaki gelişmelerin paylaşıldığı sosyal bir platforma ev sahipliği yapmaktır.

Bu misyon doğrultusunda uluslararası bir kimlik kazanmış olan ve ilkini 2010 yılında gerçekleştirdiğimiz “Uluslararası Astroloji Günleri” organizasyonunu, 2012 yılından bu yana astroloji camiasının tanınmış duayen isimlerinin de katılımlarıyla tertip etmekteyiz. Her yıl 21 Mart’ta organize ettiğimiz bu oluşum, konsept olarak astrolojik bağlamda yeni yılı kutlarken, dünyanın çeşitli ülkelerinden konuşmacıların katılımıyla bilgi paylaştığımız önemli bir sosyal platform haline gelmiştir. Organizasyonda, halka açık olarak ücretsiz gerçekleştirilen sunumların yanı sıra astroloji öğrencileri için muhtelif atölye çalışmaları da gerçekleştirilmektedir.

Astroloji Televizyonu

2012 yılında astrolojik videoların paylaşımı amaçlı kurulmuştur. Haftalık, aylık öngörü videolarının yanı sıra, Astroloji Öğreniyoruz başlıklı videolarla astrolojiye giriş bilgisi paylaşılmaktadır. Ayrıca düzenlenen ücretli / ücretsiz seminerler paylaşılmaktadır.

YouTube Astroloji Televizyonu için linki tıklayın! 

https://www.youtube.com/user/astrolojitelevizyonu


Astroloji Okulu fotoğrafları Galerimizde! Görüntülemek için linki tıklayın! 

https://www.flickr.com/photos/160649913@N04/albums


 

Astroloji Rehberliğinde Mükemmel Doğanızı Keşfedin!